Дозвольте представити!

Дозвольте представити!

А раптом вона їм не сподобається? Або вони їй? І мені доведеться потім викручуватися і брехати, якщо я захочу провести з ними час? Та й відвести можуть?

Якщо вам відомі подібні сумніви, то ця стаття для вас.

Завоювати довіру

Перед тим, як познайомити свою дівчину з друзями і представити її “своєю дівчиною”, напевно, треба познайомитися ближче. І знати не тільки поверхневі відомості за типом зріст, вік, ім’я та місця проживання, але і щось буде говорити про її довірі вам, так і вашому їй.

Коли у вас складеться досить об’єктивне уявлення про її уподобання, інтересах, переконаннях, ви зможете передбачити, наскільки комфортно їй буде у вашому звичному оточенні. І, відповідно, подбати, заздалегідь попередивши можливість виникнення неприємних ситуацій, про те, щоб спільну мову, хоча б для першої зустрічі був знайдений.

Відставити перевірки!

Є ще кілька маленьких застережень. Ні в якому разі не треба боятися, що її заберуть, або, навпаки, спеціально влаштовувати перевірки. У першому випадку ваша невпевненість говорить про те, що між вами стосунки натягнуті. Друзям ви не довіряєте. Тоді про яку дружбу йде мова? І взагалі, якщо такого неприємного сюрпризу судилося статися, то зітхніть з полегшенням, що воно сталося раніше і тепер ви знаєте, що то був не один, або дівчина не ваша. А всякі там перевірки – це принизливо для неї і прояв цинічності з вашого боку.

Чужу думку

Переживання з приводу, чи сподобається вона їм, більш властиві того, хто ще не занадто визначився з вибором. Звичайно, прислухатися до думки людей, яким ви довіряєте і поважаєте похвально. А що якщо дівчині не сподобається ваша залежність від чужого їй думки?

Загалом, якщо у вас виникла необхідність в ознайомленні з друзями дівчата, то постарайтеся бути просто ввічливі. І звертайтеся з нею настільки уважно, щоб вона відчула, що в цій компанії, незважаючи ні на що, ви все одно залишитеся парою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code