Дропшиппинг, ідеальний варіант розвитку бізнесу в інтернеті з мінімальними вкладеннями

Дропшиппинг, ідеальний варіант розвитку бізнесу в інтернеті з мінімальними вкладеннями

У наш час все більше товарів продається і купується через інтернет. Причин розвитку таких інтернет магазинів безліч: доступність до цільової аудиторії, великий попит, передача та обробка даних швидка, точна і за низькою ціною. Знаходити клієнтів в рази простіше і швидше. Клієнти не переплачують і не витрачають час на походи по торговим центрам.

Все більше підприємців замислюються про відкриття бізнесу з мінімальними вкладеннями і така система, як дропшиппинг дозволяє добитися успіху в бізнесі без зайвих витрат.

Дропшиппинг простими словами

Дропшиппинг — це онлайн-бізнес, в основі інтернет-магазин, який здійснює продаж не зі свого складу, а від постачальника. Грубо кажучи, магазин посередник, який “зводить” продавця та покупця на своєму просторі інтернет-магазину.

Це система продажу не так давно поширена, але все більше користується популярністю у постачальників і підприємців. Цією системою рухає три складові: постачальник, підприємець і покупець.

Інтернет магазин виступає посередником між покупцем і постачальником. Його завдання в реалізації товару, маркетинг, прийом замовлень. Вигода в тому, що не потрібно вкладати капітал в офіс, склад, закуповувати сам товар та оплачувати кур’єрські доставки. Прибуток продавця — це різниця між закупівельною ціною продавця і ціною реалізації товару.

Постачальник отримує замовлення від інтернет-магазину і відправляє товар до покупця безпосередньо. Налагоджуючи співпрацю з посередниками за схемою дропшиппинг, постачальник збільшує оборот товару, продажу і самі кордону продажів, так як відкриваються віртуальні точки і в інших країнах.

Відкривай бізнес з постачальниками Оbuff.ua

За такою системою дуже зручно працювати з не великим інтернет-магазинах, які обрали свою вузьку нішу, так і з великими які за рахунок дропшиппинга збільшують асортимент. Ми пропонуємо вам співпрацю з нами! Оbuff.ua – самий великий і надійний дропшиппинг постачальники жіночого та чоловічого взуття.

Наша компанія займається поставками взуття оптом в Україні та дропшиппинг взуття вже більше 5 років. У нас велика клієнтська база партнерів, оперативність в обробці замовлень. З постачальником взуття obuff.ua весь процес від покупки до продажу максимально зручний, простий і автоматизований. Взуття самий затребуваний вид товару, в будь-який час року. Працюючи з нами, будьте впевнені в тому, що замовлення завжди буде виконаний грамотно і швидко, товар завжди є в наявності понад 10000 пар взуття на складі, новинки в асортименті 2 рази в тиждень, надаємо підтримку підприємцям, оперативно реагуємо і відповідаємо на питання.

Така система дуже зручна і надійна. Відкрийте свій взуттєвий магазин вже зараз, з постачальниками Obuff.ua продаж взуття буде вигідна та ефективна для всіх сторін.

Матеріал розміщено на правах реклами

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code