Два ківі в день зміцнять здоров’я

Два ківі в день зміцнять здоров’я

Фахівці з університету в Новій Зеландії вивчили корисні властивості специфічного, але приємного на смак плоду ківі. Батьківщиною цієї екзотичної рослини вважається Китай, звідси і назва — “Китайський агрус”. А у нас воно зветься — ківі.
Вчені прийшли до висновку, що крім смакових якостей цей фрукт володіє безліччю корисних властивостей. Свої фахівці підтвердили результати експерименту, в якому брали участь 56 молодих людей. Респондентів поділили на дві групи. Експеримент тривав 6 тижнів. Протягом цього часу перша група з’їдала половинку ківі в день. Інша група — за 2 ківі.
По закінченню експерименту аналітики проаналізували стан здоров’я учасників обох груп. Медики прийшли до висновку, що друга група респондентів збагатила свій організм необхідними для людини вітаміни, мікроелементи, клітковину і іншими корисними речовинами. Як зазначили фахівці 2 група молодих людей в середньому стала більш енергійною, підвищилася їхня працездатність.
Безсумнівно, користь ківі полягає в активній стимуляції всіх систем організму і, отже, підвищення працездатності. В результаті цього і ряду інших експериментів дослідники звернули увагу на склад і впливу цього плода на організм людини. У ківі міститься велика кількість вітамінів А, B, З, D, E. Також він містить каротин, фолієву кислоту, антиоксиданти і клітковину. За рахунок вмісту в ньому калію і магнію, цей фрукт дуже корисний для профілактики серцево-судинних захворювань і нормалізації кров’яного тиску. Це прекрасний засіб в боротьбі з шкідливим холестерином. А хто хоче відрегулювати свою вагу, може сміливо внести ківі в свій раціон. Крім всіх перерахованих корисних властивостей, ківі багатий біологічно-активними сполуками, які впливають на рівень метаболізму і сприяють зміцненню імунної системи людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code