Експертам вдалося скласти ідеальний розпорядок дня

Експертам вдалося скласти ідеальний розпорядок дня

Науковці з Великобританії вирішили вивести оптимальний графік для найбільш важливих повсякденних активностей. Так, фахівці визначили, коли саме людині потрібно приймати їжу, в які години працювати, ходити в тренажерний зал, займатися сексом і навіть вживати алкогольні напої.

Для участі в експерименті вчені запросили 1000 добровольців, кожен з яких веде здоровий спосіб життя. Всі випробовувані повинні були відзначати оптимальний часовий проміжок, в рамках якого їм вдавалося досягти максимального ефекту від різних видів діяльності. Далі дослідники порівняли всі отримані дані та на їх основі збудували “ідеальний” розпорядок дня.

Виглядає він наступним чином:

6.45 – пробудження. Бажано, щоб нічний сон становив 7-9 годин.

7.00 – пробіжка. Якщо вірити результатам досліджень, з допомогою кардіотренувань натщесерце можна схуднути набагато швидше. Виною всьому – рівень цукру в крові: після ночі він більш низький, ніж в інший час доби, а тому організму доводиться витрачати паливо з власних запасів.

7.15 – сніданок. Ідеально, якщо перший прийом їжі відбувається через пів години після пробудження. Як зазначили 84% учасників експерименту, чіткий режим харчування по годиннику – найкращий метод привести вагу в норму.

7.30 – ідеальний час для сексу, так як організм сповнений сил після нічного відпочинку. Краще всього починати заняття любов’ю через 45 хвилин після пробудження. Саме вранці тестостерон у чоловіків досягає свого піку, а викид гормонів радості-ендорфінів після статевого акту здатний істотно знизити артеріальний тиск і подарувати заряд позитиву на весь день.

9.45 – робота. Людина досягає свого розумового піку приблизно через 3 години після пробудження.

10.45 – пауза на відпочинок, дозволяє уникнути подальшого стресу від накопичених справ.

12.15 – обід. Оптимально, якщо другий прийом їжі заплановано через чотири години після сніданку.

15.30 – легкий перекус. Але важливо при цьому тримати себе в руках і не переїдати.

18.00 – вечеря. Добре, якщо останній прийом їжі буде максимально легким.

18.15 – саме в цей час дозволяється випити келих сухого червоного вина. Печінки потрібно мінімум чотири години, щоб переробити алкоголь, а тому краще не переносити цей процес на ніч.

18.30 – заняття з тягарями (природно, якщо до цього не вживався алкоголь). У цей період фізична сила досягає свого піку, а тому продуктивність в тренажерному залі буде максимально висока.

22.10 – оптимальний час для сну.

До речі, людей-“сов” можна сміливо зрушити цей розпорядок дня на 2-3 години вперед, щоб прокидатися і засинати було максимально комфортно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code