Експерти: кава приносить чоловікам користь

Експерти: кава приносить чоловікам користь

Експерти з США встановили, що кава такий же корисний для представників сильної статі, як і препарати для поліпшення потенції, зокрема віагра.

Для проведення дослідження представники науки вивчили дані понад 4 000 чоловіків. Особливу увагу організатори приділили показниками здоров’я. Також у добровольців з’ясували, чи є у них проблеми з сексом, п’ють вони каву і з якою регулярністю.

Результат експерименту показав, що 2-3 чашки кави в денний час сприяють поліпшенню припливу крові до геніталій. Також було відзначено, що кавомани на 42% рідше мають проблеми з ерекцією. При цьому, особливої різниці у вигляді напою немає: еспресо, лате, американо і т. д. Ефект спостерігається однаковий. Мають значення лише два нюанси. По-перше, кава повинен містити кофеїн, а по-друге, він повинен бути натуральним. Кофеїн чинить не тільки підбадьорливий ефект, але і покращує циркуляцію крові.

Ще один експеримент, присвячений цьому питанню, був проведений в Британії. Вчені також виявили, що кава позитивно впливає на інтимну сторону життя чоловіків. Зокрема він покращує якість сперматозоїдів – вони стають рухливішими, що збільшує шанси на зачаття дитини.

Ще один примітний факт, пов’язаний з кавою, виявили американські дослідники. Вони стверджують, що якщо пити каву в компанії з жінкою, то ймовірність завершення кавування інтимом збільшується. Справа в тому, що кофеїн спонукає жінок до сексу.

Для реалізації експерименту самкам щурів у кількості 108 особин давали кофеїн. Після його вживання вони досить охоче погоджувалися на неодноразове спарювання, що свідчить про підвищення сексуального бажання.

Тим не менш, представники охорони здоров’я не рекомендує вживати більше 3 чашок кави в день. В іншому випадку є ризик розвитку порушень, пов’язаних з функціонуванням серця.

Вчені з Японії радять випивати в обід одну чашку натурального, заварної кави, щоб відчувати бадьорість і енергію протягом усього дня, що залишився. Як правило, після обіду, особливо ситного, люди відчувають сонливість, та попередити її допоможе підбадьорливий кави. Оптимальний час для його вживання – 2 години дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code