Експерти назвали їжу, запобігає розвиток раку

Експерти назвали їжу, запобігає розвиток раку

Рак – одне з найнебезпечніших і підступних захворювань людства. Ніхто від нього не застрахований і немає гарантії, що людина виживе, захворівши на рак. Вчені в усьому світі, не перестаючи, активно шукають причини його появи та методи профілактики.

Представники науки вважають, що продукти органічного походження (продукція сільського господарства і харчової промисловості, виготовлена без використання (або з меншим використанням) синтетичних пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, регуляторів росту, штучних харчових добавок, а також без використання генетично модифікованих продуктів (ГМО)) знижують ймовірність появи онкологічних захворювань.

Для отримання інформації був проведений експеримент, який тривав з 2009 по 2016 рік. У ньому брало участь 700 тис. добровольців. Людей поділили на 4 групи в залежності від кількості органічної їжі в їх раціоні. Крім того, були взяті до уваги і інші нюанси, що впливають на ризик утворення злоякісних пухлин.

Виявилося, що у добровольців, в раціоні яких переважає органічна їжа, на 25% знижена ймовірність появи раку. Однак раціон не вплинув на ризик утворення пухлин в простаті і стравоході.

eksperti nazvali zhu zapob ga rozvitok raku 1 - Експерти назвали їжу, запобігає розвиток раку

На думку вчених, така тенденція обумовлена тим, що при вживанні натуральних продуктів в організм людей менше надходить пестицидів, підсилювачів зростання та інших добавок, які можуть вплинути на виникнення і розвиток раку.

Подальші дослідження в цьому напрямку експерти планують продовжувати. Вчені сподіваються, що результат експерименту стане стимулом більше вирощувати органічних продуктів, які будуть засобом для профілактики онкологічних хвороб.

Крім того, натуральні продукти корисні для всього організму. Вони насичують людей важливими вітамінами, мінералами і стимулюють активність імунної системи.

Звичайно, ідеальним варіантом буде вирощування овочів, фруктів і зелені самостійно. Але не у всіх є така можливість. Тому треба намагатися купувати овочі та фрукти на ринках, у невеликих фермерських господарств або в супермаркетах у відділі “органік”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code