Експерти розповіли, як виявити і лікувати різні види раку

Експерти розповіли, як виявити і лікувати різні види раку

Дослідники прийшли до висновку, що за останні 10 років частота захворювань онкологією збільшилася на третину. Така статистика зумовлена не тільки шкідливими звичками, але і способом життя людей. Серед причин – поліпшення методів ранньої діагностики і збільшення тривалості життя.

Експерти заявляють, що тільки за 2016 рік рак був виявлений у 17,2 млн. людей, 8,9 млн. з-за онкології померло.

Вчені встановили, що рак найчастіше хворіють в країнах з невисокими економічними показниками. В таких країнах люди часто вживають напівфабрикати. Також вони схильні до шкідливих звичок.

Серед усіх форм онкології самий небезпечний рак легенів, на його рахунку 20% смертей серед всіх типів онкології. Крім того, рак легенів дуже підступний, так як його ранні симптоми неспецифічні: частий сухий кашель, біль в зоні грудної клітки, задишка, свистячий звук під час дихання. Щоб його розпізнати на ранній стадії, потрібно кожен рік робити флюорографію.

Кількість хворих на рак може знизитися, якщо держава на рівні законодавства визнає негативний вплив повітря, забрудненого промисловими відходами і вихлопними газами.

Експерти вважають, що ризик розвитку онкології можна зменшити, якщо підкоригувати спосіб життя: утримуватися від куріння, алкоголю та напівфабрикатів на користь здорового способу життя. Також не рекомендується вживати жирну їжу.

Щоб розпізнати рак на ранній стадії, необхідно популяризувати його діагностику і зробити доступними відповідні обстеження. Також експерти радять відмовитися від гормональних протизаплідних методів контрацепції.

Крім того, дослідники рекомендують при виявленні сумнівних симптомів своєчасно звертатися до лікаря. Краще перестрахуватися, ніж звернутися занадто пізно або ігнорувати симптоми.

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань людства, і ніхто від нього не застрахований.

Тим не менш, можна істотно знизити ризик його появи, якщо вести здоровий спосіб життя, періодично проходити діагностику та не ігнорувати симптоми сумнівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code