Експерти виявили зв’язок між спиртним і онкологією

Експерти виявили зв’язок між спиртним і онкологією

Нещодавно експерти з Америки вирішили розібратися у суперечливих дослідженнях, пов’язаних з вживанням алкоголю.

Одні експерименти свідчать про шкідливий вплив алкоголю: воно провокує розвиток хвороб, зокрема онкології. Результати інших експериментів говорять про те, що алкоголь у невеликій кількості корисний для здоров’я. Мова йде про вживання натурального червоного сухого вина в дозі, що не перевищує 50 гр.

Для отримання відомостей дослідники вивчили інформацію про 100 000 американців, вік яких становив 55 – 74 роки. Дослідження полягало у визначенні причин виникнення злоякісних утворень у різних органах.

Також експерти з’ясовували раціон, звички, спосіб життя і генетика впливають на частоту розвитку онкології.

Дослідження тривало 8 років. За цей період 10 тис. добровольців померло, а у 12 тис. діагностували онкологію. Проаналізувавши відомості про спиртне, смертності і раку, дослідники з’ясували, що алкоголь по-різному впливає на ризик розвитку злоякісних клітин.

Якщо люди вживають алкоголь у невеликих дозах, ймовірність передчасно померти зменшується. Проте регулярне вживання спиртного у великій кількості підвищує ризик передчасної смерті.

Раніше ми вже писали про те, що, приміром, білі вина здатні спровокувати рак простати, тоді як червоні, навпаки, захищають від настільки небезпечної хвороби.

На даний момент користь і шкоду від алкоголю не можна однозначно визначити. Організатори експерименту попереджають, що їхні відомості не є рекомендацією вживати алкоголь у невеликій кількості.

Тим не менш, більше наукових праць присвячено шкідливому впливу спиртного. Тому краще всього його замінити корисними напоями (фреші, соки, морси, зелений чай) і дотримуватися здорового способу життя. Таке рішення піде на користь здоров’ю і знизить ризик розвитку багатьох захворювань.

А як ти вважаєш, чи може алкоголь в невеликих кількостях сприятливо позначитися на здоров’ї?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code