Експерти з’ясували, як чоловікам перемогти рак за 2 тижні

Експерти з’ясували, як чоловікам перемогти рак за 2 тижні

Щороку рак передміхурової залози діагностується не тільки у чоловіків похилого віку, але й у більш молодого покоління. Вчені провели дослідження, щоб допомогти хворим на онкологію швидше справлятися з пухлинами без важких наслідків.

Представники науки з Данії і Швеції з’ясували, як чоловіки всього за декілька тижнів можуть впоратися зі злоякісними утвореннями в передміхуровій залозі.

На думку вчених, перемогти небезпечну хворобу допоможе ультрагипофракционный курс променевої терапії. Одне з його переваг в тому, що замість 39 сеансів хворим на онкологію потрібно тільки 8.

Організатор дослідження зазначив, що такий вид лікування не передбачає використання вузькоспеціалізованого і дорогого обладнання. Хворі на онкологію зможуть уникнути довгих черг на сеанси.

Променева терапія вбиває ракові клітини в передміхуровій залозі і не дає неприємних наслідків на відміну від терапії гормонами і хірургічного втручання. До неприємних наслідків відносяться проблеми з ерекцією і нетримання сечі.

Для отримання інформації фахівці провели дослідження за участю 1200 добровольців, у яких був діагностований рак простати середнього та високого ступеня ризику. Добровольцям не гнобили гормон тестостерон, що провокує зростання злоякісних клітин.

Учасників розділили на 2 групи. Одна з них проходила звичайну променеву терапію 39 разів, а друга – ультрагипофракционные сеанси з потрійною дозуванням протягом 2,5 тижнів.

Після завершення лікування експерти спостерігали за пацієнтами протягом 5 років. З’ясувалося, що у 84% пацієнтів, які отримували великі дози променів протягом 2,5 тижнів, пухлини не почали рости знову, як і у хворих, які пройшли 39 сеансів.

Вчені вважають, що ультрагипофракционная променева терапія не поступається стандартної терапії за допомогою спеціальних променів. Крім того, новий спосіб лікування раку рятує хворих від неприємних наслідків.

Онкологія в передміхуровій залозі – одне з найбільш небезпечних і поширених чоловічих захворювань. З 47 тис. хворих помирає приблизно 12 тис. осіб.

Експерти сподіваються, що проведене дослідження допоможе ефективніше і з мінімальними побічними ефектами долати небезпечну і смертоносну хворобу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code