Експерти: зелений чай допомагає в боротьбі з раком

Експерти: зелений чай допомагає в боротьбі з раком

Представники науки з різних країн представили світовій громадськості наукову роботу, мета якої – прогресивні методи лікування раку.

Зокрема в роботі учених мова йде про боротьбу з раком легенів. Він вважається самим підступним і небезпечним, так як стає найбільш частою причиною летальних випадків серед всіх форм раку. Згідно зі статистикою, 15 відсотків смертей від онкології припадає на рак легенів. Щорічно медики ставлять такий діагноз мільйону чоловік.

Під час експерименту вчені вивчали новий спосіб вироблення наночастинок (квантових точок). Вони являють собою фрагменти напівпровідникових матеріалів. Такі частинки дуже маленького розміру. Вони мають оптичними, а також електричними властивостями. Крім того, такі частинки можуть впливати на перебіг хімічних реакцій.

Наночастинки зацікавили вчених давно, і однією медициною їх сфера використання не обмежується. Наприклад, вони задіюються в комп’ютерній сфері, а також для створення сонячних батарей.

В якості об’єкта дослідження експерти задіяли листя Камелії китайської. Чай Камелія китайська є видом вічнозелених чагарників або невеликими деревами, чиї листя і листкові бруньки використовуються для виробництва зеленого і чорного чаю. Цей вид чаю містить амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти поліфеноли. Все це в сукупності позитивно впливає на функціонування мозкових клітин.

eksperti zeleniy chay dopomaga v borot b z rakom 1 - Експерти: зелений чай допомагає в боротьбі з раком

Дослідники поєднали чайне листя з сульфідом натрію і сульфатом кадмію. В процесі реакції було виявлено утворення квантових точок, завдяки впливу кадмію.

Отриманий розчин був нанесений на злоякісні утворення. Виявилося, що він на них діє деструктивно – руйнує і не дає розростатися.

Речовини, що містяться в чайному листі, сприяють розпаду злоякісних клітин із знищенням генетичних даних, які потрібні поганим клітин для утворення нових пухлин.

Експерти припускають, що такий спосіб ефективний у боротьбі з раком. Він простіше і дешевше хімічних речовин. Вартість мікрограма наночастинок буде набагато доступніше. Крім того, вони не шкодить здоровим клітинам.

Дослідники планують вивчити властивості наночастинок ще детальніше, а також їх вплив на злоякісні клітини.

Нагадаємо, раніше вчені виявили, що речовини, які містяться в куркумі і нарциссах, також допомагають у боротьбі з раком.

Вчені розраховують, що незабаром люди зможуть відмовитися від хімії в боротьбі з раком, яка шкодить здоров’ю і вимагає тривалого відновлення організму.

Пам’ятай, будь-яку хворобу завжди легше попередити, ніж лікувати, особливо, якщо мова йде про небезпечних захворюваннях. Щоб знизити ризик розвитку раку, не забувай вести здоровий спосіб життя, правильно харчуйся і мінімізуй контакти з канцерогенами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code