Емоційне харчову поведінку

Емоційне харчову поведінку

Кожен з нас по-своєму реагує на емоційні події в житті і справляється з ними. Більшість вдаються до допомоги друзів і рідних, у той час як інші переживають радощі й прикрощі самостійно. Деякі в таких ситуаціях звертаються до їжі.

Емоційне харчове поведінка – це термін, що відноситься до людей, які починають їсти у разі емоційних переживань, негативних або позитивних. Не дивно, що більшість таких людей страждають від надмірної ваги, постійно і безуспішно сидять на дієтах і дуже переживають з цього приводу. Чи ви є таким «емоційним їдців»? Експерти розробили список запитань, які допоможуть вам розібратися.

Часом ви відчуваєте непереборне бажання поїсти, у порівнянні з звичайним почуттям голоду? Зазвичай у такій ситуації людина відчуває необхідність негайно з’їсти шоколадку, цукерки або печиво, а у деяких відсутність цієї можливості може стати причиною занепокоєння і роздратування.

На вас накочує» пристрасне бажання з’їсти певний продукт? Це також є ознакою емоційного харчової поведінки. На жаль, зазвичай людину тягне на нездорову їжу, наприклад, чіпси, сухарики, піцу, гамбургери або цукерки.

Сплеск емоцій, таких як радість, щастя, збудження, розчарування, пригніченість і т. д., викликає у вас думки про їжу? Якщо їжа є для вас самим простим і швидким способом впоратися зі своїми емоціями, можливо, ви є «емоційним їдців».

Крім цього, слід насторожитися, якщо ви регулярно переїдаєте, незважаючи на відчуття насичення, або відчуваєте себе винними всякий раз, коли не можете стримати себе. Якщо ви запідозрили у себе ознаки аномального харчової поведінки, вам слід прийняти заходи, щоб позбутися шкідливих звичок. Постарайтеся дотримуватися здорового раціону і режиму харчування і зверніться до фахівця, якщо не можете впоратися з ситуацією самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code