Епідемія – кому було вигідно?

Епідемія – кому було вигідно?

Днями генеральний директор ВООЗ Маргарет Чен офіційно оголосила про закінчення пандемії грипу H1N1, однак дуже багато хто до цих пір відчувають сумніви з приводу того, а чи була пандемія, оголошена ВООЗ в червні минулого року, насправді пандемією? Ці сумніви не можуть посилитися після того, як Всесвітня організація охорони здоров’я змушена була опублікувати список членів експертної комісії, які консультували ВООЗ щодо всіх аспектів боротьби зі «свинячим грипом». З’ясувалося, що рівно третина від списочного складу комісії тісно пов’язані з фарминдустрией…

Але, як заявило керівництво ВООЗ, робота експертів не викликала конфлікту інтересів, який би послужив підставою для виключення із складу комісії по грипу H1N1. До складу комісії входили представники багатьох країн. Більшу частину членів становили вчені і лікарі-епідеміологи. Крім того, серед членів експертної комісії виявилися представники органів охорони здоров’я Таїланду і Чилі, а також двоє фахівців з міжнародних авіаперевезень. Однак 5 з 15 членів комісії паралельно з роботою у ВООЗ брали участь у діяльності різних фармкомпаній, у тому числі по розробці і створенню вакцин від грипу.

Першим, хто заговорив про те, що пандемії свинячого грипу насправді не було, стали члени Комісії з охорони здоров’я Парламентської асамблеї Ради Європи. Ще на початку червня цього року вони звинуватили ВООЗ в необгрунтованому роздмухуванні паніки. Кількість жертв вірусу AH1N1 по всьому світу виявилося менше, ніж при звичайних сезонних епідеміях грипу. Згідно з доповіддю ПАРЄ, викликана ВООЗ паніка призвела до перевантаженості лікарень і розбазарювання коштів з держбюджетів. Країни планети витратили мільярди доларів на запаси вакцини, значна частина яких так і залишилася невикористаною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code