Епідемія, якої немає

Епідемія, якої немає

Простий підрахунок кількості чоловіків, які страждають порушеннями ерекції, – дуже непросте завдання. Насправді, люди не дуже-то схильні обговорювати такі питання зі своїми дружинами або близькими друзями, не кажучи вже про зовсім незнайомих людей, які проводять опитування для статистичного дослідження. Однак, судячи за наявними відомостями, імпотенція, безсумнівно, поширене явище.

Альфред Кінзі, який одним із перших проводив у 50-х роках статистичні дослідження чоловічої сексуальності, встановив, що таке статевий розлад, як імпотенція, стає більш поширеним з віком і переважає серед літніх чоловіків. Дослідження Кінзі показали, що страждають на імпотенцію приблизно 2% становлять чоловіки до сорока років, 10% – у віці до п’ятдесяти років, 20% – до шістдесяти років і 30% – чоловіки старше шістдесяти. Ці дані підтвердилися в ході дослідження Массачусетського старіння чоловічого організму, результати якого були опубліковані в 1994 році. Більш того, це не видане раніше за охопленням населення і повноті досліджуваних питань дослідження наочно показало, що імпотенція – набагато поширеніше явище, ніж Кінзі або хтось інший міг собі уявити.

Массачусетское дослідження старіння чоловічого організму проводилося з 1987 по 1992 роки в ході його було обстежено 1290 чоловіків, відібраних випадковим методом серед жителів міст і селищ в околицях Бостона. Ці чоловіки пройшли спеціальне медичне тестування, спрямоване головним чином на встановлення їх статевої активності, а також дає деякі відомості про спосіб життя, шкідливі звички, медикаментах, які ці люди вживають найчастіше. І крім інших результатів, в ході цього дослідження було встановлено наступне:

Імпотенція – надзвичайно поширений недуга у літніх чоловіків, і з віком захворювання стає все більш частим. 40% чоловіків у віці від сорока до п’ятдесяти років страждають якими-небудь порушеннями ерекції, серед чоловіків у віці від п’ятдесяти до шістдесяти років порушення ерекції зустрічаються практично у половини обстежених (48%), а в старшій віковій групі (до сімдесяти і старше) цим розладом страждають 70% чоловіків.

З віком різко зростає ступінь порушення статевих функцій та розповсюдженість повної імпотенції. Повна імпотенція виявлена у 5% чоловіків у віці до п’ятдесяти років, а у старшій віковій групі (до сімдесяти і старше) цей показник зростає до 15%.

Повна імпотенція набагато частіше зустрічається у чоловіків, що приймають будь-яке медикаментозне лікування. В тому числі серед чоловіків, що приймають гіпоглікемічну (антидиабетическое) лікування, повними імпотентами є 26% обстежених, серед приймаючих антигіпертензивне лікування – 14%, судинорозширювальну – 36%, серед приймають серцеві засоби – 28%. Для порівняння – в цілому у всій обстеженій групі повна імпотенція виявлено менш ніж у 10 % чоловіків.

Тютюнопаління, особливо в поєднанні з різними захворюваннями, значно підвищує ризик розвитку порушень ерекції. Так, наприклад, серед чоловіків-курців, які страждають стенокардією, 56% – повні імпотенти, у порівнянні з 21% серед курців, хворих на стенокардію. Для чоловіків, які постійно приймають гіпотензивну лікування, розповсюдженість повної імпотенції становить відповідно 20% серед курців і 8,5% серед некурців. Повна імпотенція вражає 20%курців і 9% некурящих чоловіків, які страждають на артрити.

При психологічному тестуванні виявлено, що чоловіки, схильні до явних або стриманим спалахів гніву, частіше страждають помірно вираженою або навіть повної імпотенції, ніж особи з більш спокійним характером.

Серед осіб, схильних до депресій, до 90% страждають порушеннями ерекції в тій чи іншій мірі.

Якщо брати в цілому всі випадки мінімальної, середньовираженою і повної імпотенції, виявляється, що страждають порушеннями ерекції 52% чоловіків. Дослідники роблять висновок: “Отже, імпотенція зараз є одним з найпоширеніших захворювань”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code