Фармацевтичні гіганти змусили ВООЗ оголосити неправдиву пандемію?

Фармацевтичні гіганти змусили ВООЗ оголосити неправдиву пандемію?

Пандемія грипу А (H1N1) знову опинилася в центрі уваги європейської громадськості. На порядку денного зимової сесії Ради Європи (яка почалася в понеділок, 25 січня 2010 р), винесено питання про звинувачення великих фармацевтичних компаній в ініціації оголошення неправдивої пандемії грипу.

За словами представника Парламентської асамблеї Ради Європи, Всесвітня організація охорони здоров’я перебуває у змові з великими фармацевтичними компаніями. Він вважає, що під тиском фармацевтичних гігантів ВООЗ навмисно спотворила уявлення про свинячий грип, застосувавши до ситуації термін “пандемія”. У Раді Європи вважають, що це було зроблено для того, щоб дозволити фармацевтичним компаніям отримати надприбутки.

Ініціатором розслідування став голова комісії з охорони здоров’я ПАРЄ Вольфганг Водарг (Wolfgang Wodarg). За його словами, з-за безпідставного оголошення пандемії під загрозою опинилося здоров’я мільйонів людей, отримали щеплення вакциною сумнівної якості. Крім того, в період епідемії в кілька разів зріс рівень виробництва підроблених ліків від свинячого грипу.

У квітні 2009 року з’явилися перші повідомлення про виявлення нового штаму грипу. Через місяць (у травні) американські вчені прийшли до висновку, що смертність від грипу грипу А (H1N1) не вище (якщо не нижча), ніж від звичайного сезонного грипу. Тим не менш, в наступні кілька місяців пандемія була оголошена в країнах Євросоюзу, а потім і в країнах Центральної та Східної Європи. Уряди всіх цих країн здійснювали масові закупівлі вакцини (а також препарату проти свинячого грипу Таміфлю) за рахунок коштів держбюджету. З цього приводу “найбільшою медичної аферою в історії людства” пандемію свинячого грипу вже назвали деякі представники преси.

Нагадаємо, що в 2005 році деякі фахівці говорили про те, що істерія з приводу пташиного грипу також ініційована штучно і є знаряддям боротьби в руках деяких великих фірм, отвоевывающих свою частку на ринку харчових продуктів. Іноземні інтернет-видання також наголошують, що при розгляді цього питання наочним прикладом може послужити ситуація в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code