FIRM Moscow – чоловіча перукарня, особливий стиль барбершопов столиці

FIRM Moscow – чоловіча перукарня, особливий стиль барбершопов столиці

FIRM це мережа чоловічих перукарень, заснована молодими рекламниками Антоном Максаковым і Борисом Зеленкевичем, яка успішно розвивається з 2012 року. Тут панує золоте правило – слід поважати один одного. Брати приклад з інших не прийнято, а ярлики громадської думки та умовності потрібно залишати за порогом.
Перукарня оповита особливою філософією – строгість, лаконічність і стриманість. У число регулярних відвідувачів входять чоловіки абсолютно різних віків і професій зі схожими моральними принципами та поглядами на життя. Вони люблять свою справу і живуть цим.
Подорожуючи по Європі, Антон потрапив в перукарню, де обслуговують виключно представників чоловічої статі. Це був класичний барбершоп, формат якого дуже популярний серед європейців, а сама культура і традиції цих закладів сягає корінням в історію США. Так як ця ніша залишалася ще не заповненою, хлопці побачили перспективу і вирішили створити щось подібне в Києві. Двигуном процесу стала, об’єднала їх, ідея відкрити місце, яке допоможе зробити життя краще для міста і для живуть в ньому чоловіків.
firm moscow cholov cha perukarnya osobliviy stil barbershopov stolic 1 - FIRM Moscow – чоловіча перукарня, особливий стиль барбершопов столиці
firm moscow cholov cha perukarnya osobliviy stil barbershopov stolic 2 - FIRM Moscow – чоловіча перукарня, особливий стиль барбершопов столиці
Трохи менше ніж через рік, бажаючих постригтися вже була готова прийняти друга перукарня. Кількість клієнтів збільшилася в значній мірі – відвідувачам припала до душі не тільки атмосфера, але і професіоналізм майстрів. З поповненням рядів перукарів новими професіоналами, відкрився і третій FIRM. Закріпившись на локальному ринку, хлопці впевнено рушили освоювати інші міста за кордоном. На сьогоднішній день перукарські FIRM працюють в Єревані, Вільнюсі, Мінську та Москві.
firm moscow cholov cha perukarnya osobliviy stil barbershopov stolic 3 - FIRM Moscow – чоловіча перукарня, особливий стиль барбершопов столиці
FIRM, яка знаходиться на території заводу «Арма», стала третьою в Москві. Також перукарні можна знайти в Орликовом і Мерзляковському провулках. Тут все влаштовано таким чином, щоб чоловік міг почуватись вільно, в своїй тарілці. Темний дуб, хромована сталь, наливають віскі. Тут роблять класичні стрижки. Стрижуть і голять на совість. Майстри без зайвих слів розуміють потреби клієнта. Працюють виключно в чоловічому сегменті протягом вже більше 10 років. Хлопці привітні й товариські – можна поговорити по душам, можна і помовчати. Атмосфера дружня, без підлабузництва. Перукарі завжди порадять, яка форма і стиль бороди найкраще підійде особі відвідувача, як стежити за здоров’ям волосся. До того ж можуть виступити в ролі стиліста, і подбати про правильність поєднання стрижки з гардеробом і загалом.
firm moscow cholov cha perukarnya osobliviy stil barbershopov stolic 4 - FIRM Moscow – чоловіча перукарня, особливий стиль барбершопов столиці
Один з козирів перукарні – це гоління небезпечною бритвою. Для такого гоління майстри використовують сучасні небезпечні бритви зі змінним лезом, які застосовуються індивідуально для кожного окремого клієнта з турботою про його гігієну і безпеки. Також у закладі можна придбати висококласні засоби для гоління і догляду за шкірою, для укладання волосся та догляду за бородою від професійних виробників з Англії і США.
Крім надання основних послуг, FIRM служить своєрідним клубом за інтересами для чоловіків. Головна місія полягає у зміцнення справжніх чоловічих цінностей – порядність і мистецтво бути собою. Мережа перукарень закріпила за собою бездоганну якість обслуговування, і продовжує стрімко зростати, як і волосся їх клієнтів.
Серед послуг перукарні:
– стрижка ножицями – 1 700 рублів
– стрижка машинкою – 1 000 рублів
– стрижка вусів – 700 рублів
– стрижка бороди – 700 рублів
– гоління небезпечною бритвою – 1 700 рублів
http://moscow.firmbarbershop.com/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code