Гаманець з системою “антизлодій”

Гаманець з системою “антизлодій”

Ми вже розповідали вам про дивовижні магнітних кісточках для коміра від WürkinStiffs® і як вони дозволяють відрегулювати комір як на обкладинці журналу. На цей раз ми хочемо познайомити вас з ще одним інноваційним, стильним повсякденним аксесуаром від бренду і розповісти про важливість RFID-захисту.
У світі, де технології постійно розвиваються, злочинці завжди вигадують нові способи вкрасти і використовувати уразливості, про яких ви ще може бути не знаєте. Одним з найбільш швидко розвиваються злочинів 21-го століття є крадіжка особистих даних, коли зловмисники використовують чужу особисту інформацію, таку як ім’я, ідентифікаційний номер або номер кредитної карти, без їх дозволу, для здійснення шахрайства чи іншого злочину. Жертви можуть втратити великі суми грошей зі своїх банківських рахунків або бути притягнуті до відповідальності за дії шахрая.
gamanec z sistemoyu antizlod y 1 - Гаманець з системою “антизлодій”
Багато хто вже приймають заходи щодо запобігання таких злочинів – такі, як подрібнення особистих документів, пильність на касах і в банкоматів тощо, але більшість людей не знають, що тепер доступні недорогі бездротові сканери, які можуть зчитувати і зберігати особисті дані, такі як номери кредитних карт з відстані кількох метрів.
gamanec z sistemoyu antizlod y 2 - Гаманець з системою “антизлодій”
Вони це роблять з допомогою RFID – Радіочастотна ідентифікація. Сучасні кредитні картки та паспорта містять RFID-чіпи, які постійно транслюють ваші особисті дані у цифровому форматі через радіочастотний чіп.Ця інформація може бути прочитана ким завгодно з допомогою невеликого сканера.
Тут-то і згодиться захисний RFID-гаманець від WürkinStiffs®.
gamanec z sistemoyu antizlod y 3 - Гаманець з системою “антизлодій”
RFID-гаманець захищає ваші дані, блокуючи сигнал вищезазначеного сканера. Тоненька матриця з високотехнологічного сплаву вшита в італійську шкіру, зберігаючи дані в гаманці, не даючи можливості зловмисникам їх рахувати!
Стиль і захист
Однак, сучасного, стильного чоловіка цього захисту не достатньо – гаманець так-же повинен відмінно виглядати і вселяти повагу. Зрештою, це аксесуар, який ви носите з собою кожен день і який багато про вас говорить.
gamanec z sistemoyu antizlod y 4 - Гаманець з системою “антизлодій”
На щастя для нас, зовнішній вигляд гаманців WürkinStiffs® на стільки-ж як сучасний і технології, які в нього вшиті. Італійська теляча шкіра м’яка на дотик і доступна вклассическом чорному, спрошивкой і внутрішніми відділеннями в різних кольори – синій, зелений, червоний, сірий або чорний.
gamanec z sistemoyu antizlod y 5 - Гаманець з системою “антизлодій”
Для тих, хто часто подорожують по роботі чи на відпочинок, та ж технологія доступна і в зручному гаманці для паспорта, який так-же зроблений з телячої шкіри, в поєднаннях яскравих тонів иотделениями для грошей і кредитних карт.
Повний спектр унікальної продукції для сучасних чоловіків дивіться і купуйте у офіційному європейському інтернет магазині http://www.wurkinstiffs.eu/
Facebook: www.facebook.com/wurkinstiffseu
ЕКСКЛЮЗИВНА пропозиція для читачів Чоловіче sLife
WürkinStiffs були такі люб’язні, що надали читачам men’s Life ексклюзивну знижку до 15% на всю продукцію в європейському інтернет магазині.А так-же безкоштовна доставка на всі замовлення понад 35 євро.
Код знижки:menslife15
Термін дії до: 21/03/2013
* Пропозиція діє тільки на www.wurkinstiffs.eu для клієнтів за межами США і Канади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code