Глибокі присідання зі штангою

Глибокі присідання зі штангою

 Глибокі присідання це одне з найбільш традиційних вправ, які виконуються для нижньої половини тіла і служать в основному для розвитку всієї квадратної м’язи стегна.

Техніка виконання глибоких присідань:

1) Підійдіть до стійки, завівши штангу за плечі, тримайтеся за гриф для збереження рівноваги, потім постарайтеся випрямитися, зніміть штангу зі стійки, і відійдіть в бік. Виконуйте рух, щільно впираючись ступнями в підлогу або на спеціальній низькій підставці для опори.

2) Підніміть голову і тримайте спину прямо, потім, зігнувши ноги в колінах, опускайтеся до тих пір, поки стегна не будуть нижче лінії, яка паралельна підлозі. Повільно поверніться в початкове положення.

У цій вправі дуже важливо опуститися нижче паралельної лінії, особливо якщо ви новачок, для того щоб розвинути силу по всьому периметру руху. Якщо ви не ставайте досить низько на початку, то можете заподіяти собі травму в подальшому, працюючи з більш значним вагою. Пам’ятайте, що навантаження на м’язи стегна визначає положення ніг: широка підставка більше навантажує внутрішню частину стегон, а вузька підставка – зовнішню частину. Положення, коли шкарпетки дивляться нарізно також сильно посилює навантаження на внутрішню частину стегна. При цьому основна стійка вправи – ноги на ширині плечей, носки розгорнуті назовні.

Вся техніка присідань зі штангою зазвичай змінюється в залежності від ваших фізичних даних. Наприклад, коли я виконую важкі приседы, то завжди з-за мого високого зросту я нахиляюся вперед, і це піддає додаткової навантаженні нижню частину спини. Якщо хочете робити вправу ідеально, то ви повинні виконувати приседы з абсолютно прямою спиною. Таким відомим спортсменам, як Франк Колумбос і Томмі Плат, не становить особливих зусиль зробити це. Під час присідань, куприк і гриф штанги знаходяться майже на одній лінії, а от у мене штанга висунута трохи вперед, а куприк трохи піднятий. Я намагався частіше включати в свої вправи як багато більше присідань з перехресним хватом, для того щоб квадрицепси отримували навантаження при роботі з абсолютно прямою спиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code