
Ігнорування в соціальних мережах також неприємно, як і в реальному житті
Ігнорування з боку людей заподіює нам неприємні відчуття і кривдить нас незалежно від того, ігнорують нас у реальному житті або в інтернеті.
Якщо вас коли-небудь виникало відчуття самотності в соціальних мережах, знайте – ви не одні. Така соціальна мережа як Facebook налічує близько 800 млн. користувачів. Вона вже давно стала невід’ємною частиною комунікації серед багатьох людей. У мережі можна спокійно ігнорувати кого-небудь, не показуючи своє ставлення віч-на-віч.
Американські учені вирішили провести дослідження і з’ясувати, як момент ігнору впливає на людей у реальному житті і в інтернеті. Як показали результати, складені після опитування 275 студентів, ігнорування їх в соціальних мережах також неприємно, як і ігнорування в умовах реального життя.
Але як виявилося, неприязнь у спілкуванні в реальному житті заподіює куди менше дискомфорту, ніж неприязнь у спілкуванні в мережі.
No Comment