Гострий перець чилі корисний для здоров’я

Гострий перець чилі корисний для здоров’я

Цей привабливий на вигляд вогненно-червоний овоч користується величезною популярністю в багатьох країнах Європи і Азії. Гострий перець годабо надає багатьом стравам не тільки пікантність і аромат, але ще він дуже корисний для здоров’я. Здавна цілителі Сходу і Заходу активно використовували цілющі властивості різних спецій, в тому числі й червоного перцю чилі.

В даний час фахівці з різних країн підтвердили теорію, що гостра їжа, не тільки не приносять шкоди здоров’ю, але й сприяє її зміцненню. В першу чергу, це стосується перцю чилі.

Китайськими вченими був проведений експеримент, в якому взяли участь більше 400 тисяч чоловік у віці від 35 до 75 років. Добровольців поділили на дві групи. Перша група вживала їжу з червоним перцем чилі та іншими гострими приправами. Друга – харчувалася звичайною їжею без яких-небудь гострих добавок. В результаті проведеного експерименту було зроблено висновок, що учасники з першої групи були набагато здоровішими у плані серцево-судинної системи. Крім цього, протягом дослідження стан їх здоров’я значно покращився.

Аналітики прийшли до висновку, що стручковий перець містить безліч вітамінів і кислот, корисних для організму. Він багатий такими речовинами як фосфор, калій, магній, залізо, селен та ін Перець чилі сприяє виробленню ендорфінів – гормонів щастя, які допомагають людині боротися зі стресами, а також зміцнюють імунну систему. Вживання червоного перцю в помірних дозах сприяє поліпшенню апетиту, прискорює обмін речовин, позитивно впливає на мозкову діяльність. Калорійність стручкового перцю становить на 100 грам продукту 40 кал. Фахівці також рекомендують вживати його при безсонні, застуді і бронхіальній астмі.

Що стосується “пекучості” цього перчика, то така властивість йому надає природне з’єднання – капсаїцин. Вживання продуктів, що містять капсаїцин, протипоказано людям, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Ось чому, незважаючи на масу корисних властивостей червоного пекучого перцю, надмірно його вживання небажане.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code