Готуємося до весняного сезону

Готуємося до весняного сезону

Незважаючи на те, що зараз тільки початок весни, і вам не хочеться виходити на вулицю, починайте планувати «весняну відлигу» для свого гардеробу вже зараз. Бо весна настане раніше, ніж ви очікуєте.

Костюми з льону

1. Темні лляні костюми — основний тренд майбутнього сезону. Уникайте тьмяних і депресивних кольорів, наприклад, темно-бежевого.

2. Не впадайте в паніку, побачивши кілька складок, вони надають лляної тканини її неповторний блиск.

3. Незважаючи на гадану повсякденність, лляний костюм буде цілком гармонійно виглядати з різними модними аксесуарами. Доповніть його нагрудним хусткою і годинами представницького класу.

Яскраві краватки

Мова йде не про рожево-бірюзових краватки у смужку, залучають загальну увагу на газонних вечірках Кейп-Код (CapeCod). Мова йде про новому поколінні картатих краваток, освіжаючих ваші костюми – неважливо перебуваєте ви в офісі або відпочиваєте. У чому секрет? Більш глибокі, насичені і більш темні кольори.

gotu mosya do vesnyanogo sezonu 1 - Готуємося до весняного сезону

Картаті сорочки

Сорочка в дрібну клітку з бавовняної тканини – клітина настільки дрібна, що її практично не видно. Така сорочка це шанс спробувати суміш стилів, не впадаючи в крайнощі.

gotu mosya do vesnyanogo sezonu 2 - Готуємося до весняного сезону

Двобортні піджаки

На сьогоднішній день не існує єдиного стандарту носіння двобортного піджака.

Сьогодні, коли весняні колекції штурмують полиці магазинів, кількість двобортних куртки, светри, пальто, кардиганів вражає уяву. Почнемо з простого двобортний піджак з звуженими до низу бортами. Зверніть увагу на фотографію: піджак застебнутий на всі гудзики і надітий поверх футболки з круглим вирізом. Шик?

gotu mosya do vesnyanogo sezonu 3 - Готуємося до весняного сезону

 

Рада професіонала. Нейл Барретт

Майстер мінімалізму, в чоловічому одязі, розповідає, чому звичайна футболка повинна підбиратися також ретельно, як і біла сорочка до офіційного костюма.

«Футболка робить офіційний піджак менш суворим. Особисто мені подобається носити білі вільні, облягаючі футболки з круглим вирізом „під горло“ — або U-подібним вирізом, але ви можете поекспериментувати самі. Спробуйте одягти футболку з символікою улюбленої рок-групи, або будь-який інший символікою, або просто щось однотонне, одягнувши таку футболку під строгий піджак, ви отримаєте досить яскравий контраст».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code