Ігри для смартфона: розважайся з користю!

Ігри для смартфона: розважайся з користю!

Всі ми знаємо, що таке ігри – таймкиллеры. Ці ігри прості, але неймовірно захоплюючі. Вони легко перетворюють годину в хвилину, а хвилина пролітає за секунду, і ви не помічаєте час, проведений в черзі або на нудному зборах.
Компанія GamyTech, яка лише нещодавно почала виходити на російський ринок, покликана перевернути ваше уявлення про таймкиллерах. Яскравий дизайн і красивий інтерфейс – це далеко не все, чим можуть похвалитися наші ігри. Головна їх особливість у тому, що в іграх присутні два режими: гра на віртуальні фішки і на реальні гроші. Так, так! Тепер ти можеш вбивати час і заробляти одночасно. У цій статті ми розглянемо дві найбільш популярні серед наших користувачів, ігри.
Backgammon for money або Короткі нарди на гроші

gri dlya smartfona rozvazhaysya z koristyu 1 - Ігри для смартфона: розважайся з користю!

З нами ти забудеш, що граєш на своєму смартфоні, а не на цій дошці. Твої суперники – лише реальні люди з усього світу. У грі є чат, в якому ти можеш листуватися з противником і обговорювати ігровий процес. Також можливо створити власну гру і запросити друзів битися з вами. Кожен матч записується в історію, так що ти зможеш легко відстежувати свої досягнення. Бонусом є приємна музика, яка допоможе тобі зосередиться.
Гру для IOS і Android можна завантажити прямо з нашого сайту: http://www.backgammon4money.com/
2048 for money або 2048 на гроші

gri dlya smartfona rozvazhaysya z koristyu 2 - Ігри для смартфона: розважайся з користю!

Удавана на перший погляд простий, ця гра захопить тебе на цілий день, і ти просто не зможеш змусити себе відірватися від екрану свого смартфона! Мета гри з’єднати плитки з однаковими числами і отримати число, якомога більше наближена до 2048. Думаєш, це легко? Як би не так! Наша гра кине виклик твоєму мозку. Гра має часовий ліміт, що робить процес набагато динамічніше, що потребує підвищеної уваги. Тут також мається історія матчів і можливість створення користувальницької гри.
Гру для IOS і Android можна завантажити тут http://2048money.com/.
Читай про нас більше на нашому сайті http://www.gamytech.com/ і пам’ятай, що наша команда підтримки завжди рада відповісти на будь-яке твоє питання. Спілкуємося також по-російськи. Обов’язково шукай нас в твіттері, фейсбуці та контакті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code