Хропіння призводить до відмови від сексу

Хропіння призводить до відмови від сексу

Мрія кожної людини – це спокійний сон. Особливо це важливо для тих, кому з Ранку треба виходити на роботу. Інша справа, що виспатися іноді буває вкрай складно. Чинники, що заважають здоровому сну, може бути безліч. Сусіди можуть продовжити вночі вялотякущий ремонт і всю ніч стукати молотком у вашу стіну. Під вашими вікнами може верещати всю ніч знавісніла сигналізація на одній з припаркованих автомашин. Список можна продовжувати до нескінченності. Інша справа, що однією з найбільш поширених причин, що заважають виспатися, може виявитися хропіння сплячого поруч з вами людини.

Хропуть і жінки, і чоловіки, хоча останні піддаються цьому гріху більшою мірою. Британська асоціація з проблем сну і задишки провела опитування, яке показало, що більшість храпунов або тих, хто спить поруч з ними, мріють про позбавлення від цієї “вади”. Класичними наслідками хропіння опитані назвали те, що більшість з них не висипаються або встають Вранці з відчуттям втоми (про це заявив 81% опитаних). Відомо також, що хропіння у багатьох випадках є причиною гострого головного болю, яка може засмутити і сексуальне, і суспільне життя людини.

Однак не це найстрашніше. Як з’ясувалося, хропіння може стати причиною розладу сексуального життя і навіть розлучення. Половина громадян, задіяних в опитуванні, з упевненістю заявили, що якщо б їх партнер або вони самі позбавилися від хропіння, то стали б займатися любов’ю набагато частіше. Причому жінки, чиї партнери хропуть ночами, також скаржаться на те, що секс не приносить їм задоволення.

У більшості людей, які страждають хропінням, спостерігається значне зниження лібідо. Третина опитаних зазначили, що вони відмовляються від сексу через хропіння партнера. В окремих випадках, коли боротьба з храпуном залишається безплідною, він стає причиною розлучення.

Повертаємося до опитування, проведеного британською асоціацією: в ході його було опитано 537 чоловіків і 476 жінок, з яких 704 людини хропли, а 309 мучилися від хропіння партнера. У США від цієї напасті страждають в середньому близько 75% дорослого населення. В цілому ж по всьому світу серед людей, які не досягли 60-річчя, хропінням страждають 30%, а з тих, хто старше цього віку, – 60%.

Засоби боротьби з хропінням можуть бути різні. Можна просто прокидатися кожен раз і невтомно перевертати мирно хропе поруч з боку на бік. Можна надіти на нього спеціально розроблену лікарями дихальну маску, яка допомагає хоча б на час позбутися від хропіння. А можна придбати досягнення високих технологій – мікрокомп’ютер, який виявляє хропе за допомогою микрозвукового датчика, і посилає йому спеціальні електронні імпульси, що діють аналогічно традиційному штовхання під бік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code