Хвилює чоловіче здоров’я – заший кишені

Хвилює чоловіче здоров’я – заший кишені

Розмовляючи по мобільному телефону, чоловікам слід тримати якомога далі від своїх статевих органів. Тривале використання блютуз гарнітури може привести до чоловічого безпліддя.

Американські дослідники довели, що випромінювання мобільного телефону, що працює під час розмови, негативно впливає на якість сперми. Те, що багато чоловіків використовують бездротові гарнітури і тримають мобільні телефони в кишенях брюк чи на поясі, може привести до чоловічого безпліддя.

В Огайо дослідники зібрали зразки сперми у 32 чоловіків і розділили їх на дві частини. Одну з частин помістили на 1 годину на відстані 2,5 см від мобільного телефону в режимі розмови. Потім обидві частини зразків були порівняні. Виявилося, що сперма, піддана радіовипромінювання від мобільного телефону, містила підвищену кількість вільних радикалів (сильних окисників), що призвело до розвитку оксидантного стресу і, як наслідок, погіршення якості насіння. При цьому відмінностей у пошкодженні ДНК між двома частинами зразків не спостерігалося.

Таким чином, вчені довели негативний вплив випромінювання мобільних телефонів на якість сперми, при відстані до яєчок 2,5 див. В подальших дослідженнях учені планують провести аналогічні досліди на різній відстані, з метою з’ясувати безпечну відстань мобільного телефону від статевих органів.

Експерти вважають, що найбільш схильні до впливу електромагнітного випромінювання чоловіки, які говорять по телефону 3-4 години щодня, а також піддаються додаткових факторів ризику навколишнього середовища. Найбільший вплив на репродуктивну систему чоловіка мають такі фактори: використання ноутбуків, тримаючи їх на колінах, часте тривале перебування в джакузі, токсини, куріння. Всі ці фактори повинні бути досліджені, кажуть вчені, А дані досліджень повинні бути донесені до уваги чоловіків. Для профілактики погіршення якості сперми вчені рекомендують чоловікам, що мають які-небудь фактори ризику, вживати антиоксидантні вітаміни С і Е.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code