Кандидат на виліт або запасний гравець?

Кандидат на виліт або запасний гравець?

Якщо вірити статистиці, у більшості жінок є своєрідний план Б – чоловік “про запас”. І ти, безумовно, також можеш опинитися в групі ризику.
Як правило, чоловіки заводять поганою репутацією, коли справа доходить до невірності. Але нове дослідження з участю 1000 британських жінок показало досить несподівані результати. Як виявилося, у половини опитаних жінок є на прикметі запасний партнер – вибір впав на нього, коли поточні відносини почали давати тріщину. Так, це не помилка: рівно п’ятдесят відсотків. Одружені чоловіки, це дійсно може статися з вами. Холостяки, а може хтось з вас є тим самим запасним планом?
Дослідники виявили, що заміжні жінки мають чоловіка “про запас” набагато частіше, ніж жінки перебувають у відносинах, але ще не заміжні. Тобі вже цікаво, хто може виявитися твоєї потенційною заміною?
Найбільш вірогідними кандидатами є старі друзі, які, можливо, колись були закохані в твою жінку, а також її колишні (і чоловіки, і чоловіки), колеги, і навіть хтось, з ким вона випадково познайомилася в тренажерному залі. Дослідження показало, що найчастіше роль “плану Б” виконує людина, який знає твою другу половинку протягом багатьох років і який завжди займає очікувальну позицію, так як їх все ще пов’язують “незавершені справи”.
Але і це ще не все.
Якщо вірити результатам опитування, кожна четверта жінка, що має чоловіка “про запас”, відчуває до “плану Б” практично такі ж сильні почуття, як і до своєї другої половини. 12% опитаних визнали, що їх почуття до іншого чоловіка були навіть сильніше. Далі – ще сумніше: 7 з 10 жінок зізналися, що в даний час таємно зустрічаються з запасним чоловіком.
Здавалося б, гірше бути вже не може. Але немає: кожна четверта жінка зізналася, що її нинішній чоловік знайомий з запасним; кожна п’ята повідомила, що це один її коханого. Приблизно 50% опитаних жінок заявили, що їх друга половинка знає про третій стороні. І кожна шоста “всерйоз замислюється” про відновлення або початку роману з їх “планом Б” (який все більше стає схожий на план А).
Яка ж причина такого невтішного стану речей? Як стверджують автори дослідження, звинувачувати варто соціальні мережі: “Сьогодні залишатися на зв’язку зі своїми колишніми коханцями стало простіше, ніж коли б то не було. Чоловікові бажано знати про всіх “старовинних друзів”, які можуть у будь-який момент з’явитися з нізвідки, як грім серед ясного неба”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code