Кавові галюцинації

Кавові галюцинації

Люди, які випивають занадто багато кави, можуть почати бачити привидів чи чути чужі голоси. Ця закономірність виявляється при вживанні понад 7 чашок розчинної кави в день, − такі люди в 3 рази частіше галлюцинируют, ніж обстежувані в контрольній групі.

Експерти повідомляють, що випадки галюцинацій серед вживають великі кількості кави не є обов’язковими ознаками психічних захворювань. Так, близько 3% людей планети регулярно чують якісь голоси. Подібні нові дослідження є першим кроком до визначення безлічі факторів, що сприяють виникненню галюцинацій.

Такі соціальні фактори, як дитяча травма (фізична і психологічна), також можуть бути пов’язані з виникненням галюцинацій.

При виникненні стресу в організмі виділяється гормон кортизол. Останній виробляється в більш високих концентраціях після вживання кофеїну. Високий вміст цього гормону в крові може призводити до виникнення галюцинацій.

Крім кави, кофеїн містять такі продукти, як чай, шоколад і «енергетичні» напої.

Серед повідомлень про відчуття обстежуваних превалювали бачення неіснуючих в реальності предметів, слухання голосів і явища раніше померлих людей. В даний час вчені досліджують, чи можуть володіти галлюциногенним ефектом інші продукти, наприклад, цукор і жири.

Вживання кофеїну в помірних кількостях, 400-500 мг/добу, безпечно для загальної популяції і навіть може мати сприятливий вплив на організм. В той же час споживання цієї речовини у великих дозах, як і раніше, є загрозливим фактором. Так, встановлено, що значне споживання кофеїну вагітними жінками призводить до більш низької маси плода і новонародженого. З іншого боку, кофеїн може запобігати розвитку раку шкіри, зменшувати пошкодження нервів при розсіяному склерозі або призводити до додаткових проблем у хворих на цукровий діабет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code