Кисень допоможе боротися з раком

Кисень допоможе боротися з раком

Вчені з Оксфордського університету зробили відкриття, яке дає надію багатьом хворим з важко піддаються лікуванню формами раку. Розроблений ними метод підвищує доступ кисню в пухлину, що сприяє «розм’якшення» пухлинних клітин перед лікуванням. Метод вже випробуваний на хворих поширеним видом раку підшлункової залози.

Експерименти на мишах показали, що ракові клітини можуть бути «розм’якшені» перед лікуванням шляхом підвищення доступу до них кисню. Дослідники з Оксфордського університету (Великобританія) успішно випробували новаторську технологію на пацієнтах і заявили, що це могло б дати надію тисячам онкологічних хворих, які вважаються невиліковними.

«Ми відкрили новий спосіб подолання значної проблеми, з-за якої більшість ракових захворювань стає стійкими до лікування»,- повідомив професор Гиллие Маккена (Gillies McKenna) журналу «Радіаційні онкологія і біологія» (Radiation Oncology & Biology). «Ранні результати попередніх клінічних досліджень з пацієнтами, що мають поширений рак підшлункової залози, показують, що цей метод може значно поліпшити результат цієї важко піддається лікуванню хвороби. Клініцисти в Оксфорді прагнуть перевірити свої висновки на пацієнтів з раком легенів, прямої кишки і шийки матки, і вони сподіваються на початок цих випробувань ще в цьому році». Також вони заявили газеті Daily Express: «Якщо ми доб’ємося успіху, ці методи могли б принести надії ряду пацієнтів з найбільш важко виліковними формами раку».

В описі нового дослідження, опублікованого в Журналі ракових досліджень» (Cancer Research journal), повідомляється, що миші отримували лікування медикаментами, які збільшували стабільність судин, які постачають кров до пухлин. Раніше вчені розробляли методи, які навпаки вели до зменшення надходження крові в пухлини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code