Китайці не змогли змиритися з парком сексу

Китайці не змогли змиритися з парком сексу

Манірні китайці не змогли змиритися з існуванням у своїй країні парку розваг, присвяченого сексуальної тематики. Парк, в якому були виставлені відверті скульптури геніталій, а також по-різному розкривалася тема сексу, закрили і в даний момент демонтують, повідомив представник уряду на південно-заході Китаю.

Парк сексу, побудований в одній з південно-західних провінцій Китаю і названий власниками «Земля любові», піддався демонтажу на цих вихідних, повідомив представник уряду Янг (Yang), який, як багато китайські бюрократи називає себе тільки за прізвищем. Янг відмовився назвати причину нищення парку. Проте останнім часом навколо парку був піднятий великий шум в інтернеті, причому в основному цей проект таврували.

У числі експонатів парку були гігантські статуї репродуктивних органів чоловіка і жінки, дисертації на тему сексуальних традицій інших народів, а також у парку пропонувалися майстер-класи по техніці сексу. Засновник парку Лу Сяо-Кінг раніше заявив, що експонати були покликані пожвавити інтерес до питань сексу і поліпшити статеве життя людей.

Ситуація з парком відображає погляди китайського суспільства на питання сексу. З одного боку, в Китаї домінує пуританське ставлення до всього, що стосується сексуальної тематики, причому найчастіше це приймає клінічні форми. У країні заборонена порнографія і ніхто не знає про сексуальну освіту, однак, магазини повні «іграшок для дорослих», а до сексу поза шлюбом ставляться досить спокійно. Проституція в Китаї також нелегальна, однак широко розповсюджена в країні, а коханка – це звичайна справа серед бізнесменів і офіційних представників влади. Минулого тижня в газетах писали про члена уряду, який відбувся штрафом, сказавши, що не знав віку 13-річної дівчинки, якій він платив за секс. Інший представник влади був заарештований за насильство над дітьми, але був оштрафований лише за відвідування повій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code