Клонування органів до 2020 року стане звичайною справою?

Клонування органів до 2020 року стане звичайною справою?

Хоча це і виглядає як щось з області наукової фантастики, проведене нещодавно опитування показало: майже половина американців вважає, що до 2020 року клонування органів стане звичною справою. При цьому люди старше 65 років частіше говорять про те, що, можливо, буде знайдено ліки від раку, і кожному під шкіру імплантуватиметься чіп для контролю стану здоров’я. Ті, хто молодше 30 років, вважають, що розвиток отримають технології клонування.

У новому опитуванні на тему перспектив сучасної науки і медицини, який провела американська компанія Zogby Interactive survey, взяв участь 2841 людина. 49% з них вважають, що в наступному десятилітті широке поширення отримає використання стовбурових клітин і клонованих органів. Більше третини опитаних вважають, що до 2020 року комп’ютерні чіпи повсюдно почнуть імплантувати під шкіру, важку фізичну роботу будуть виконувати роботи, а віртуальна реальність буде головним домашнім розвагою. 28% респондентів розраховують, що в наступному десятилітті буде знайдено ліки від раку, 13% думають, що до 2020 року космічний туризм отримає такий розвиток, що комерційні польоти в космос будуть проходити регулярно. Ще 13% припускають, що в наступному десятилітті наука знайде спосіб продовжити людське життя на 50 – 100 років. Проте лише 2% вважають, що до 2020 року буде знайдений спосіб подорожувати в часі, і тільки 4% до цього часу сподіваються побачити літаючі автомобілі і повсюдне застосування левітації.

Попри загальний оптимізм з приводу майбутнього, дослідники відзначили різницю у поглядах на життя людей, народжених до 1945 року (так зване покоління індивідуалістів), і першого покоління глобалістів, які народилися після 1979 року. Індивідуалісти більше, ніж глобалісти першого покоління, схильні говорити про створення ліків від раку і імплантації під шкіру мікрочіпа, завдяки якому кожен зможе відстежувати свій стан здоров’я. Глобалісти частіше говорили про значне поширення віртуальної реальності, розвитку технологій клонування і космічних подорожах.

Коли випробуваним задали питання, який напрямок, на їх думку, буде найбільш активно розвиватися в наступному році, 18% з них відповіли, що це буде область домашніх розваг (перегляд відео, прослуховування музики), а 15% очікують появи інновацій в області збору та зберігання інформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code