Комп’ютерні жертви

Комп’ютерні жертви

За останні 13 років кількість тілесних ушкоджень, отриманих під час користування домашнім комп’ютером, у США зросла на 732%.

За даними досліджень, в період з 1994 по 2006 рік в американські лікарні надійшло понад 78 тисяч пацієнтів, які отримали ушкодження різної важкості при користуванні комп’ютером. 93% випадків сталися вдома у пацієнтів.

Кількість подібних інцидентів зросла більш ніж у два рази у порівнянні з кількістю сімей, у яких з’явилися комп’ютери, пише видання. Більше всіх страждають діти молодше п’яти років: вони часто спотикаються кабелі. Крім того, монітори падають їм на голови частіше, ніж людям старшого віку, свідчать дані дослідження.

У той же час у Британії кількість ушкоджень, отриманих під час користування домашнім комп’ютером, склало близько 800 в 1995 році, в 1999-му – понад 1800, в 2002-му – 2100. Дані за більш пізні роки відсутні. Згідно зі статистикою Королівського товариства по запобіганню нещасних випадків, у третини відбулися у 2002 році інцидентів постраждали діти молодше 15 років.

Мова йде в основному про невеликі шишках і саднах. Однак у 1998 році 6-річний хлопчик отримав опіки від пожежі, яка почалася, коли він пролив на комп’ютер свій напій.

За словами американського експерта, доктора Лари Маккензі, ця проблема вимагає більш ретельного вивчення, оскільки комп’ютери все глибше проникають у повсякденне життя людини. Маккензі також підкреслює, що необхідно мати більш повну інформацію про типи використовуваних комп’ютерів, конфігурації комп’ютерних систем, а також меблів, у яких вони розміщуються, щоб розробити більш досконалі рекомендації щодо безпеки, особливо коли мова йде про дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code