Кориця допомагає зберегти молодість і продовжити життя

Кориця допомагає зберегти молодість і продовжити життя

Група американських учених з університету штату Північна Огайя виявили унікальні властивості звичайної спецій – кориці. Результати досліджень були викладені на черговому з’їзді біохіміків у Сполучених Штатах Америки. Відомий в американських вчених колах біохімік Емі Стокерт зробив заяву про те, що регулярне вживання кориці омолоджує організм людини, а також надає позитивний ефект у боротьбі із зайвою вагою.

“Систематичне вживання кориці сприяє утворенню специфічного метаболічного центру, який стає причиною корисних змін, здійснюваних на клітинному рівні”,-говорить провідний автор дослідження. За словами Емі Стокерта, кориця вступаючи в реакцію з різними біологічними ферментами, утворює корисні для організму речовини.

Це коричневий порошок, з приємним, трохи терпким ароматом, виготовлений з висушеної кори вічнозеленого тропічного дерево сімейства лаврових. Останні дослідження ряду інших вчених – медиків довели ефективність кориці при лікуванні багатьох хвороб. Кориця багата мінеральними речовинами, такими як калій, залізо, кальцій, магній, цинк і фосфор. Також містить вітаміни групи В, вітамін с, А, РР.

Вона багата ефірними маслами і клітковиною. У медицині цю спецію використовують як антисептичний , антимікробної та антипаразитарного кошти.

Також кориця дуже ефективна при лікуванні цукрового діабету. До її складу входить поліфенол, який допомагає організму засвоювати інсулін. Всього пів чайної ложечки кориці, кажуть медики, помітно знижує рівень холестерину і цукру в крові. Дослідження показали, що за допомогою кориці можна боротися з онкологічними захворюваннями .

Кориця допомагає при простудних захворюваннях. А теплі напої з цим духмяним, запашним порошком зменшую головний біль, полегшують дихання і знімають набряк слизової оболонки носа. Також кориця отримала широке застосування в парфумерії. На її основі, завдяки стійкого аромату, створюють туалетні води, мило, всілякі гелі.

Для отримання корисного результату, заявляють вчені, її необхідно регулярно вживати по одному граму на добу. А дієтологи рекомендують використовувати для приготування різноманітних страв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code