Корисні поради втратили роботу

Корисні поради втратили роботу

Британські експерти, стурбовані впливом фінансової кризи на психічне і фізичне здоров’я звільнених з роботи громадян, випустили чергову порцію корисних порад, як зберегти свій розум в ясності під час кризи, щоб бути на 100% готовим до нової кар’єрі. Фахівці з Національної служби охорони здоров’я (NHS) рекомендують всім, хто втратив роботу, вживати побільше вуглеводів і краще висипатися.

Кількість безробітних у Великобританії за офіційними даними перевалила за два мільйони людей, і в Національній службі охорони здоров’я поспішили видати спеціальну брошуру зі списком рекомендацій з приводу того, як пережити важкі часи. Наприклад, у брошурі згадується, що фізична активність сприяє виробленню в організмі натуральних антидепресантів – ендорфінів, які заряджають людину енергією і позитивом. Також в брошурі, названої «Як впоратися зі стресом, втративши роботу, фахівці радять харчуватися здоровою їжею, включаючи багаті корисними речовинами овочі і фрукти, пити побільше води і не відмовляти собі у сні та відпочинку.

Інформаційну брошуру збираються посилати всім звільненим разом з пакетом документів, зазвичай які висилаються безробітним центрами зайнятості, докторами та волонтерськими організаціями. Поряд з порадами правильно харчуватися і більше відпочивати, експерти вважають, що також у важкій фінансовій ситуації не слід зловживати алкоголем, який, хоча і допомагає впоратися з миттєвим стресом, в цілому погіршує психічний стан людини. Усім звільненим настійно рекомендують більше спілкуватися з друзями та родичами, а також не соромитися звертатися за допомогою до свого сімейного лікаря. «Якщо ви подбаєте про своє здоров’я, це допоможе вам залишитися в хорошій формі і впоратися з життєвими труднощами. Також, ви будете готові повернутися до роботи, як тільки з’явиться така можливість», – говорить брошура. В неї також включено контактна інформація волонтерських організацій, центрів зайнятості, гарячих ліній допомоги та благодійних організацій, які надають психологічну допомогу звільненим з роботи.

Брошура була розроблена фахівцями з Національної системи охорони здоров’я, а один з її творців, директор відділу національного психічного здоров’я Колін Дуглас (Colin Douglas) оповістив всіх розділів основних медичних установ про необхідність використовувати її для допомоги безробітним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code