Користь сирів

Користь сирів

Він багатий кальцієм і мікроелементами і сприяє швидкому відновленню кислотності в роті після їжі і перешкоджає утворенню карієсу.

Традиційний грецький сир фета запобігає розвитку розлади шлунка, стверджують фахівці з університету в Лінкольні. До складу сиру фета входять бактерії, які вбивають шкідливі мікроорганізми, в тому числі і лістерії (саме вони викликають розлади травного тракту).

Вчені Кренфілдского університету вирахували самий смердючий сир-В’ю Булонь, сир виготовлений в Нормандії (Франція) з коров’ячого молока. Особливу силу його запаху додає те, що його витримують в пиві. Найбільш невонючими визнані італійський пармезан і англійська чеддер.

Всі сири

Чемпіони за вмістом кальцію, фосфору і цинку, необхідних для побудови кісткової тканини. Кальцій – елемент трудноусвояемый, але саме в сирах він міститься у формі лактату кальцію, завдяки чому чудово засвоюється. Всі сири корисні людям з цукровим діабетом з-за великої кількості білка і малого вмісту вуглеводів.

Плавлені

Містять менше порівняно з твердими сирами кальцію і більше натрію, тому людям з гіпертонією і іншими серцево-судинними захворюваннями цього виду сирів треба уникати. Так само як і тим, у кого підвищена кислотність шлункового соку, оскільки при приготуванні в плавлені сири для прискорення дозрівання додають не тільки молочну, але і лимонну кислоту. Зате плавлені сири містять менше холестерину.

Копчені

Від них змушені будуть відмовитися люди з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, холециститами, хронічним гастритом, оскільки вони викликають подразнення слизової оболонки шлунка.

З цвіллю

В пліснявих грибах містяться додаткові ферменти, які корисні для шлунково-кишкового тракту.

З козячого, овечого молока

Якщо людина не переносить коров’яче молоко, він може вибрати сир з молока інших тварин, тому що сир повинен бути в раціоні обов’язково. Козячий сир має більш різким порівняно з коров’ячим запахом; у овечого специфічний смак, хоча саме за нього він цінується знавцями. Козячий сир вважається більш жирним, буйволиный (моцарела) менше. Рекомендується навіть пацієнтам, які мають зайву вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code