Кращі вправи для черевного преса

Кращі вправи для черевного преса

І так, якщо думки про 6 кубиках маніакально переслідують вас, значить, настав час зайнятися спортом. Для початку спробуйте прийти в тренажерний зал. Чого-чого, а подібних закладів у нашому місті вистачає.

Але якщо ви – зайнята людина і систематично відвідувати тренування не зможете, доведеться організувати домашній спортзал. Перед тим як приступити до вправ, вам не завадить ознайомитися з анатомічними особливостями живота. Ця інформація допоможе тверезо оцінити свої можливості.

Основні м’язи преса – це зовнішні косі м’язи (НКМ), внутрішні косі (ВКЗ) та прямий м’яз живота. НКМ це найбільша і найбільш видима трьох плоских абдомінальних м’язів. Зовні косі м’язи живота можна помітити у людини з низьким вмістом жиру у вигляді сліду від тигрячої лапи, як якщо б тигр чиркнув пліч тікає жертви. Візуально вони пролягають навскоси від грудей до низу живота. ВКС зовні непомітні, т. к. розташовані під НКМ. Корінне відмінність їх від НКМ в тому, що вони пролягають під кутом 90 град до них, і функції їх прямо протилежні.

Пряма м’яз вистилає зовнішню стінку очеревини. Саме її ми і представляємо собі у вигляді “преса”. Це плоска, довга м’яз, розділена уздовж на праву і ліву половини вертикальною лінією з сухожиль, яка називається “білою лінія живота”. Біла лінія живота являє собою пучок сухожиль шириною від 1.5 до 2 см, який починається від нижньої точки грудиною кістки і тягнеться уздовж живота до лобкової кістки. Кілька сухожиль перетинають пряму м’яз упоперек, перпендикулярно напрямку її волокон. Завдяки цьому, коли пряма м’яз напружена, її рельєф складається з опуклих чотирикутників. Це і надає добре розвиненому пресу вид “пральної дошки”.

Якщо після ознайомлення з цією інформацією зовнішній вигляд вашого живота вас не порадував – пора переходити до рішучих дій.

Вашій увазі пропонуються найбільш ефективні вправи, які допоможуть привести ваш прес в норму.

8 хвилин вашого життя, міняємо на сексуальний і міцний прес

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code