Кращі якості чоловіків очима жінок

Кращі якості чоловіків очима жінок

Не можна заперечувати, що кожній дівчині притаманні індивідуальні переваги. Комусь подобаються фізично розвинені, спортивні чоловіки. Хтось звертає увагу на інтелект, а хтось віддає перевагу манерам і виховання.

Практика показує, що у чоловіків є ряд якостей, які подобаються переважній більшості жінок.

Увага і турбота

Не секрет, що кожна жінка любить, щоб до неї ставилися з увагою і турботою. Якщо вона сто разів повторює один і той же питання, перед тим як її обранець зволить відповісти на нього; або ж чоловік вважає, що знаки уваги – це зайве, то подібні відносини ні до чого доброго не приведуть.

Кожна жінка особливо цінує, коли увагу чоловіка належить саме їй. Також для прекрасної половини дуже важливо, коли приємні речі роблять без нагадування. Невеликий символічний подарунок або просто несподіваний букетик квітів – це дуже приємний момент для будь-якої дівчини. І можна з упевненістю сказати, що вона його оцінить. Адже це дає дівчині можливість побачити твоє ставлення до неї. Не скупися на увагу і тобі дадуть відповідь тим же.

Гарне почуття гумору

Психологи стверджують, що дівчата сприймають молодих людей з хорошим почуттям гумору як розумних і цікавих співрозмовників. Саме ця якість є для жінок важливим чинником при побудові відносин з чоловіком. Якщо молода людина має почуття гумору, здатний викликати в оточуючих посмішку і сміх, то це без сумніву викличе інтерес з боку прекрасної статі.

Харизма

Відомо, що харизматичні молоді люди до вподоби більшості дівчат. Однак подібним якістю володіють не всі. Тому що харизму неможливо придбати ні за які гроші. Це внутрішній навик, що потрібно постійно розвивати. Вона виявляється в усьому: у рухах людини, в його ході, в розмові і навіть у погляді. Також це поєднання впевненості у собі, цілеспрямованості та сильної особистості. І кожна жінка намагається відшукати ці риси в чоловікові.

Високий зріст і спортивну статуру

На думку фахівців, дівчат приваблюють високі, атлетичної статури молоді люди. Саме вони здаються жінкам втіленням сили і мужності. Якщо звернутися до стародавньої історії, то більшість жінок завжди віддавали перевагу більш високих і міцно складених представників сильної статі. І незважаючи на те, що сьогодні подібні ознаки можуть здатися не такими вже й важливими, таке переконання міцно вкоренилася в жіночій психіці.

Але слід уточнити, що багато досліджень свідчать про те, що чоловіки середнього зросту все-таки приваблюють дівчат більше. Та й молодим людям низького зростання не варто засмучуватися. Невисокий, але життєрадісний молодий чоловік з почуттям власної гідності, гуморист і душа компанії, зможе залучити будь-яку дівчину.

Зовнішній вигляд і відчуття стилю

Акуратні, доглянуті, з хорошим почуттям стилю молоді люди не можуть не залучати дівчат. Зовсім не обов’язково носити тільки дизайнерські вбрання. Досить зробити упор на охайність одягу, приємний запах і особисту гігієну. Це те, на що дійсно важливо для представниць прекрасної статі. Якщо молода людина докладає зусиль, щоб виглядати трохи краще, дівчина завжди зверне на це увагу і оцінить.

Обов’язково переглянь підхід до свого зовнішнього вигляду і не пожалій гроші на хороший гардероб, стрижку і фірмовий парфум. Так чи інакше, при знайомстві всі звертають увагу на зовнішній вигляд. Саме це і формує у дівчат перше враження. А також пам’ятай про свою поставу. Пряма спина, піднята голова – це ознаки впевненого в собі чоловіка.

Незалежність і самостійність

Багатьом жінкам подобаються незалежні і самостійні чоловіки, які розраховують тільки на себе і на власні сили. Ті, які не використовують інших людей для досягнення своїх цілей, а також ті, що ніколи не зупиняться на півдорозі. Завжди виявляють винахідливість, твердість, впевненість і сміливість. Кожен чоловік повинен мати власну думку, думати своєю головою. Він повинен сам шукати вихід із ситуації, не розраховуючи при цьому на інших людей. Саме ці якості у представників сильної статі цінують жінки.

Впевненість у собі

Дівчата воліють впевнених в собі молодих людей. Тих, які не сумніваються у своїй правоті і здатні відстоювати власну думку. Все це важливі якості для будь-якого поважаючого себе чоловіка. Саме впевненість — це та внутрішня сила, яку в першу чергу помічають оточуючі люди. Але при цьому завжди варто рахуватися з думкою інших. Намагатися не бути зарозумілим і зарозумілим.

Вміння спілкуватися

Привабливою рисою чоловічої для будь-якої дівчини є уміння спілкуватися з оточуючими людьми. Жінкам до вподоби ті молоді люди, в компанії яких вони відчувають себе затишно, невимушено і комфортно. Намагайся бути приємним у спілкуванні, говорити спокійним і впевненим тоном і виявляти до співрозмовниці інтерес під час розмови.

Надійність та відповідальність

Будь-яка дівчина буде почувати себе спокійно і впевнено, якщо поруч виявиться надійний і відповідальний чоловік. Ці якості можуть проявлятися не тільки в серйозних речах, але й у виконанні будь-яких незначних прохань. Якщо молодий чоловік дав свою обіцянку, то повинен його виконати. Справжній чоловік – це людина, якій можна довіряти. Він ніколи не залишить свою дружину і дітей. У будь-якій ситуації забезпечить їм гідне життя.

Інтелект

krasch yakost cholov k v ochima zh nok 1 - Кращі якості чоловіків очима жінок

Сучасних жінок все частіше і частіше залучають інтелектуально розвинені чоловіки. При цьому важливо не наявність вчених ступенів, а правильне використання своїх розумових здібностей. Важливо, щоб молода людина був затребуваним фахівцем, вмів реалізувати себе і мав добрий заробіток. Навряд чи дівчині доведеться до вподоби чоловік, який читає безліч книг, розбирається в багатьох питаннях, однак при цьому займає нижчу посаду і отримує мізерну заробітну плату. Головне – це повністю реалізувати в життя всі свої знання і здібності.

Прагнення до фінансової стабільності

Це риса є однією з ключових, що приваблює багатьох представниць прекрасної статі. Зрозуміло, не кожна молода людина народжується в багатій і забезпеченої сім’ї. І не кожен може отримати хороший старт у житті. Однак, якщо у людини є прагнення до фінансового благополуччя і бажання досягти поставленої мети, то він обов’язково доб’ється успіхів.

Вірність

krasch yakost cholov k v ochima zh nok 2 - Кращі якості чоловіків очима жінок

Саме ця якість є одним з найбільш важливих у сучасному суспільстві. Чим рідше він зустрічається серед чоловіків, тим більше його цінують дівчата.

Для того, щоб зустріти супутницю життя, яка відповідала б високим вимогам, чоловікові треба теж трохи постаратися. Бути розвиненим, уважним, турботливим, правильним і відповідальним. А що найголовніше – щирим. Адже фальш у таких речах буде помітна і тільки відштовхне дівчину. А як ти думаєш? Поділися своєю думкою в коментарях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code