Кредити б’ють по здоров’я молоді

Кредити б’ють по здоров’я молоді

Як з’ясували експерти з Америки, кредити наносять величезний удар по здоров’ю молодого і повного сил людини.
Влізаючи в кредити, молодь у більшості випадків обзаводиться такими хворобами, як гіпертонія і психічні розлади, в той час, як їх однолітки, що не мають проблем з фінансами, можуть похвалитися міцним здоров’ям.
Американські вчені з Північно-Західного Університету детально проаналізували дані понад 8400 молодих людей, вік яких становив від 24 до 32 років. 20% учасників опитування зізналися, що не мають змоги розплатитися з усіма своїми боргами. Як результат – численні заборгованості провокували розвиток депресії, підвищення рівня стресу і загальні проблеми як фізичного, так і психічного здоров’я.
За словами експертів, у людини, котрий обріс боргами, діастолічний артеріальний тиск стає більше приблизно на 1,3%. Таке підвищення веде до зростання ризику захворіти на гіпертонію 17%, а статися інсульту – на 15%.
Але борг має також і свої плюси. Ще одне дослідження свідчить про те, що кредит, який молодий абітурієнт взяв на навчання, набагато сильніше сприяє його продуктивної навчанні. Наприклад, студенти, у яких не було потреби виплачувати кредит, спілкувалися з однолітками набагато більше, ніж вчилися. А ось молоді люди, які мають борг за навчання, старанно “поглинали” знання, щоб після закінчення навчання влаштуватися на гідну роботу і розплатитися з кредитом.
Звісно, і серед таких студентів є люди, які сприймали свої борги, як нерешаемую завдання і пускали проблему на самоплив. Іншими словами, навчання у них виявлялася на другому плані, коли на першому – розваги поза навчального закладу і різного роду позакласні заходи.
Американська студентська асоціація надала статистику, де зазначено, що кожен рік кредити на навчання беруть 60% абітурієнтів навчальних закладів. У березні 2012 року борги за студентськими кредитами переступили позначку в 1 трлн доларів. Не дивлячись на те, що далеко не кожен зможе розрахуватися із заборгованістю, попит на такого роду кредит лише зростає з кожним роком. Так, лише за останні 8 років кількість абітурієнтів, які використовують кредит на навчання, зросла на цілих 300%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code