Криза заважає людям кинути палити

Криза заважає людям кинути палити

Багато курці відчувають занадто великий стрес під час економічної кризи, щоб спробувати розлучитися зі своєю шкідливою звичкою. У Великобританії, наприклад, більше двох мільйонів людей відклали спроби кинути палити до кращих часів, стверджують фахівці. Один з чотирьох опитаних почав палити з настанням рецесії. Результати дослідження були представлені на британської Національної конференції з проблем боротьби з курінням у Лондоні у вівторок.

Майже чверть курців, опитаних в ході дослідження британськими вченими, розповіли, що відклали плани боротьби з шкідливою звичкою до кращих часів, а 28% заявили, що за останні пів року рівень стресу настільки збільшився, що вони ніяк не можуть припинити курити. Основним джерелом стресу і хвилювання є економічна і фінансова криза. Майже половина опитаних зізналися, що зараз вони схильні до більшого стресу, ніж коли-небудь, і звинуватили в цьому економічну ситуацію. Майже три чверті розповіли, що куріння заспокоює їх.

В результаті опитування було також виявлено, що курці були готові пожертвувати іншими аспектами свого життя, але не курінням. 42% зізналися, що швидше стануть купувати менше одягу, а 21% погодилися б поменше витрачати в супермаркеті на їжу. «Якщо люди хочуть кинути курити, це чудово, але не викликає сумнівів те, що тютюн приносить курцям заспокоєння, коли у них стрес», – сказав представник групи підтримки курців. Всього в дослідженні взяло участь 877 курців.

Фахівці вважають, що дані опитування викликають побоювання, оскільки показують, яка величезна кількість людей продовжують наражати своє життя на небезпеку, навіть якщо вони не проти кинути палити. «Ми знаємо, що чим раніше людина кине палити, тим краще. Тому слід домагатися того, щоб ті, хто вже запланував розпрощатися зі шкідливою звичкою, отримали підтримку і допомогу, щоб їх спроби увінчалися успіхом», – вважає радник з питань тютюнокуріння в Королівському коледжі медсестер Дженніфер Персіваль (Jennifer Percival).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code