Культуризм і вік

Культуризм і вік

Культуризм, який оптимальний вік для початку занять культуризмом? Я постійно дивуюся, коли люди запитують мене, який оптимальний вік для початку занять культуризмом? Моя відповідь така: будь-який вік є оптимальним для початку занять культуризмом за умови, що ви все робите правильно. Культуризм не приносить шкоди. Але займатися культуримом потрібно правильно. Діти вже в 10 років можуть займатися культуризмом разом зі своїми батьками. А ось інша крайність: у мене є багато учнів (і чоловіків, і жінок), які набагато перевищили пенсійний вік і насолоджуються культуризмом. Ясно, зрозуміло, що чим старше ви стаєте, тим менше можете розраховувати на досягнення в культуризмі, тому що функції вашого організму з віком просто сповільнюються.

Оптимальний вік для початку занять культуризмом якщо ви бажаєте стати чемпіоном – культуристом між п’ятнадцятьма і тридцятьма роками. До 16 років ви досить созреваете, щоб мати хороші додавання в результаті вашого культуристического тренінгу. У 30 років ви все ще маєте достатньо часу для досягнення максимального розвитку, перш ніж вік почне здобувати над вами верх. Культуристи – юніори домагалися приголомшливого складання. Одним з видатних прикладів є Кейсі Ваятор, який виграв змагання на титул “Мр. Америка” у рекордному віці 19 років. Кейсі продовжив список своїх перемог на кількох професійних змаганнях ИФББ.

Багато культуристи старше 40 років розвинули чудове додавання. Вік Дауні не торкався до навантажень до 32 років і все ж у 40 років виграв титул найбільш м’язистого чоловіка. А Ед Коріння досяг своєї найвищої в житті кондиції до 46 років. Альберт Беклз виграв професійний чемпіонат світу в 53 роки! Так що вам ніколи не пізно починати регулярне тренування з культуризму.

Культуризм для всіх віків:

молодь до 16 років не повинна тренуватися з обтяженнями максимальної ваги. Замість цього вона повинна застосовувати більш легкі обтяження в 10-15 повтореннях;

молодь до 16 років не повинна виконувати такі вправи, як присідання зі штангою на спині, станові тяги штанги і жими штанги великої ваги над головою;

літні люди повинні щадити свої суглоби і м’які тканини. У зрілому віці треба віддавати перевагу більш легким снарядів, а не важким. Звичайно, ті, хто тренується систематично, виявлять, що вони в кінці п’ятого десятка і початку шостого все ще можуть подолати потужні обтяження, втрачаючи лише малу дещицю сили по мірі того, як вони стають старше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code