Курці згодні з забороною куріння на роботі

Курці згодні з забороною куріння на роботі

Паління – звичка, від якої неймовірно важко позбутися, і багато курці не можу уявити собі й години без сигарети. Однак недавнє дослідження показало, що більшість найманих працівників не заперечують проти введення заборони на куріння на роботі, і відносяться до таких жорстких заходів позитивно.

Для того щоб допомогти своїм співробітникам впоратися з такою шкідливою звичкою, як куріння, а заодно і покращити ефективність їх роботи, багато роботодавців у Європі і інших країнах світу йдуть на суворі заходи, заборонивши куріння на роботі. Згідно з недавнім опитуванням, індійські працівники підтримують такі ініціативи своїх наймачів. Німці набагато менш позитивно приймають подібну політику компаній.

Дослідники опитали понад 3500 курців найманих працівників, та близько 1400 курців та некурців працівників у США та інших 13 країнах світу. Виявилося, що 74% опитаних курців, а також 87% курців вважають, що на робочому місці палити неприпустимо. «Хоча ми зазначили сильні відмінності в залежності від країни, в цілому результати демонструють, що працівники підтримують заборону куріння на роботі. Ця робота показала, що в цілому додаткові програми і правила, що посилюють заборона на куріння, допомагають працівникам впоратися зі шкідливою звичкою, мають підтримку», – розповів у прес-релізі провідний автор дослідження Майкл Халперн (Michael Halpern).

Найбільшу підтримку заборону куріння на роботі отримав в Індії – 85% опитаних, і в Японії – 75% опитаних. У Німеччині з такою жорсткою заходом з боку роботодавців згодні 33% опитаних, а в Польщі – 37%. У середньому наймані працівники витрачають близько години на куріння протягом робочого дня, проте лише 70% з них вважають, що їх звичка приносить фінансові збитки роботодавцям. Серед роботодавців таку думку поділяє тільки половина.

«Деякі попередні дослідження показали, що, незважаючи на переконання деяких опитаних нами роботодавців і працівників, куріння має досить серйозний негативний вплив на фінансову сторону бізнесу», – розповів Халперн. Вчені вважають, що потрібні додаткові дослідження для визначення економічних збитків від куріння на роботі з метою інформування про це роботодавців і найманих працівників.

Результати роботи були опубліковані в інтернет-виданні журналу International Journal of Public Health.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code