Любов без сексу входить в правило?!

Любов без сексу входить в правило?!

За статистикою, кожна третя новоспечена подружня пара благополучно просипає свою першу шлюбну ніч, залишаючи тепер вже узаконені сексуальні розваги «на потім».

Для 2-3% пар це «потім» настає дуже нескоро: подружжя живуть без усякого натяку на статеві відносини 2, а то і 3 роки, а потім несподівано для себе виявляють: «Мамо, 2 роки живемо рука об руку, а про секс забули згадати!» Зауважимо, що винуватцем цієї надзвичайної події виступає зовсім не життєва мудрість, мовляв, ніщо так не відволікає від сексу, як виконання подружніх обов’язків. Справа не в цьому. Просто чоловік і жінка, відчуваючи один до одного найкращі, найтепліші почуття, виявляються не в змозі організувати свою близькість на рівні фізіології…

Як з’ясувалося, на тривожно-слизькому мовою лікарів-сексопатологів таке порушення перебігу сексуального життя подружжя називається виргогамией. Парадоксально, але факт залишається фактом: близько 2-3% сучасних молодих сімей перебувають у цнотливому шлюбі, з доброї волі частково або повністю відмовляючи собі в тілесних задоволеннях.

На підставі обстеження 1000 таких «незайманих» пар сексолога McCary вдалося виявити причини цього, лякаючого своєї божественної невинністю, явища. Виявилося, що в більшості випадків перебувати в стані «сексуальної неспроможності» закоханих змушує відчуття болю у партнерки при спробах введення пеніса в піхву…Просто дивно, що молоді люди ось так запросто готові відмовитися від сексу, зіткнувшись з першої у своїй спільній статевого життя неприємністю, навіть не підозрюючи про те, що подібні речі можна (і потрібно!) обговорювати з гінекологом і сексологом.

З’ясовується також, що 18% «непорочних пар» перебувають в ембріональній впевненості з приводу того, що статевий акт є чимось неприємним. Не виключено, звичайно, що аж до початку власної статевого життя ці молоді люди «виховували» своє лібідо на еротичної продукції садомазохістського характеру, і одного разу зрозумівши, що секс «з-під палиці» їх не цікавить зовсім, «новачки» вирішили поставити великий жирний хрест на інтимної близькості з протилежною статтю. Як інакше пояснити факт неприйняття сексуального життя, мені особисто не зовсім ясно: далеко не кожній дівчині подобається початок статевого життя, але ж від цього, слава богу, прекрасна стать не збирається вішати на двері своєї спальні амбарний замок. Тим паче, що перший млинець має властивість іноді виходити грудкою.

До числа інших причин так званого цнотливого подружжя McCary відніс:

1. імпотенцію партнера – 11,7% випадків

2. занадто маленьке піхву партнерки – 8,2% випадків

3. негативне ставлення до партнерки чоловіків – 5,2%

4. відраза, що випробовується жінкою по відношенню до статевого члена – 4,6%

5. боязнь вагітності – 3,3%

6. потреба досадити партнеру – 1,4%

7. страх перед спермою – 0,9%

Перебуваючи в повному заціпенінні від перерахування подібних фактів, які – що найсумніше! – дійсно мають місце бути і траплятися, я не перестаю дивуватися і дивуватися подвигу «цнотливих подружжя»: адже за статистикою, такі пари живуть без сексу 2-3 роки! Тільки після закінчення цього – погодьтеся, чимало! – терміну «голубки» починають подумувати про те, щоб звернутися за допомогою до лікаря…

По-моєму, це якраз той самий випадок, про який, глибокодумно піднявши очі до небес, кажуть: «У житті завжди є місце подвигу… але з почуття вродженої ввічливості це місце можна поступитися кому-небудь іншому!»

Ірина Фетисова, Оргазм Ньюс

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code