Люди заліковують себе до смерті!

Люди заліковують себе до смерті!

130 мільйонів американців ковтають, вдихають, вводять, наносять, намазують і т. д. ліки, які призначають лікарі їм. Середньостатистичний янкі купує значно більше ліків, ніж будь-яка інша людина в світі. Щорічно в США виписується 3,5 мільярдів рецептів, що вже говорити про безрецепторные ліки.

У зв’язку з цим виникає багато запитань щодо безпеки, ефективності та економічної доцільності. Щорічно смерть 125 000 американців, так чи інакше, пов’язана з застосуванням ліків. А значить, ліки є четвертою, після захворювань серця, пухлин і інсультів, причиною смерті! За минулий рік фармацевтичний ринок вторгував 250 мільярдів доларів. Бензину в США було продано на таку ж суму.

Невже, всі хто приймає ліки, в них потребують? Якщо вони припинять вони помруть в один день? Наприклад, препарати, що знижують холестерин, лідери по продажах, а уникнути інфаркту або інсульту вони допомагають тільки мізерній кількості людей.

Правильне співвідношення ефекту і потенційного ризику, ось чого сьогодні не вистачає, коли ми проміняємо серцеві, протизапальні, знеболювальні, що знижують кислотність, антиалергічні, антидепресанти, поліпшують потенцію і іже з ними. Тактика фармацевтичних фірм реклама препаратів тривалого застосування для практично здорових осіб – це кращий ринок збуту. Дуже мало знову з’являються ліків насправді ефективні. У минулому році FDA визнала, що 75% нових ліків – аналоги вже існують. Так, дійсно є препарати, що збільшують шанси в боротьбі за здоров’я і життя, але основна маса це все-таки бізнес.

Схоже, лікарі, фармацевти, виробники забули головну заповідь медицини «Не нашкодь». Адже насправді всі ліки є отрутами. На кожні 100 уколов припадає 7 різних лікарських ускладнень і 3 неправильно введених або підібраних ліків. Це 3,6 мільйонів неприємностей в рік. Ще страшніше, коли лікарі виписують ліки пацієнтам, у яких згідно рекомендацій FDA, немає показань до їх застосування. Зараз це відбувається з антидепресантами, обсяг продажів невпинно зростає, між тим Велика Депресія вже давно пройшла.

Прийом ліків, став невід’ємним атрибутом сучасного життя. У бюджеті сім’ї, вони стають окремою статтею витрати, аналогічної продуктів харчування. Так звичайно, населення старіє і, можливо, потреба в ліках від пухлин, захворювань серця і судин і хвороби Альцгеймера дійсно зросла. Але ось бум навколо ліків від астми, діабету і ожиріння більше схожий на рекламний трюк. При даних станах фізична активність і дієта по ефективності не поступаються ліків. Просто є люди ледачі, а є ті, хто знає про це.

І, тим не менше, більшість американців дуже раді, що є ліки від чогось, що можна взяти.

The Associated Press

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code