Людина перемагає рак?

Людина перемагає рак?

Лікування однієї з найбільш смертоносних різновидів раку покращало настільки, що на нещодавній зустрічі австралійських онкологів тільки й було розмов про пацієнтів, які приймають «щоденну пігулку», що дозволяє їм справлятися з цим захворюванням. «Провідні дослідження в галузі лікування раку – множинної мієломи, збільшили вдвічі тривалість життя людей, які страждають від цієї хвороби», – розповів професор-онколог Мельбурнського Королівського госпіталю професор Джеффрі Сзер (Jeffrey Szer) .

Провідні спеціалісти-онкологи сподіваються, що люди з миеломой – різновидом раку крові, якщо не повністю вилікуються, то хоча б зможуть стабілізувати перебіг захворювання і жити як пацієнти з іншими хронічними захворюваннями, наприклад, діабетики. Професор Сзер говорить, що так само, як діабетики застосовують інсулін, що хворіють миеломой будуть використовувати препарат Ревлимид, який вбиває ракові клітини. Причому, якщо в таких препаратів як Талідомід, є побічні ефекти, в тому числі і наркотичні, то у цього ліки їх немає. Сотні австралійців використовували цей засіб і можна сказати, що багато з них тримають свою хворобу під контролем. «Зараз дуже захоплююче час для тих, хто працює в галузі боротьби з цим страшним захворюванням, – упевнений професор. – Ще десять років тому у хворих миеломой майже не було жодних шансів».

Фахівці-онкологи сподіваються, що подібні методики допоможуть і при боротьбі з іншими видами лейкемії. Люди, що приймають Ревлимид, в основному мали рецидиви мієломи і не розраховували на стандартні лікувальні процедури. До того ж, розповів професор Сзер, серед приймаючих це ліки смертність нижча, ніж серед тих, хто випробував на собі форсовані методи лікування, такі як радіотерапія і трансплантація кісткового мозку.

Професор Сзер каже, що розробка цього лікарського засобу була тріумфальним результатом співпраці науковців-медиків, фахівців з клінічних досліджень, розробників лікарських засобів та працівників фармацевтичної промисловості. Експерти-онкологи з усього світу з’їхалися в Мельбурн і протягом цілого тижня обговорювали нагальні проблеми і намічали напрями в методах боротьби з цим небезпечним захворюванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code