Міостимулятор – знахідка для лінивих?!

Міостимулятор – знахідка для лінивих?!

Міостимулятор не випадково називають тренажерним залом у вас в кишені. Займаючи трохи місця, прилад, тим не менш, є дуже ефективним.

Сенс даного винаходу простий: ви ведете звичний спосіб життя, тобто працюєте за комп’ютером, в офісі, читаєте, спілкуєтеся по телефону або дивіться телевізор, а в цей час ваші калорії спалюються, м’язи тренуються за рахунок впливу миостимулятора, надітого на проблемну зону.

Принцип роботи міостимуляторів

Широко відома “гімнастика для ледачих” заснована на застосуванні імпульсів електричного струму. За допомогою нашкірних електродів на нервові закінчення подається імпульс, і м’язи починають активно скорочуватися. У підсумку, поліпшується кровообіг і лімфовідтікання, активізується обмін речовин: сукупність цих факторів сприяє зменшенню обсягу жирових клітин. Однак називати міостимулятор приладом для схуднення було б помилкою – він призначений насамперед для відновлення і зміцнення м’язів.

Міостимуляція являє собою процес впливу електричного струму на м’язи, які починають активно скорочуватися, як при фізичному навантаженні. З допомогою імпульсів апарат викликає глибокі м’язові скорочення, зміцнює мляві м’язи, покращує їх тонус. Міостимулятор може змусити працювати м’яз на 100% її скоротливої здатності, у той час як довільна скоротливість м’яза становить 30% її потенціалу. В результаті працює м’яз як би витісняє жир і змушує його назавжди покинути ваше тіло.

Міостимуляція дозволяє дістатися до м’язів, які розташовані дуже глибоко і які у звичайних умовах навантажити складно: наприклад, м’язи внутрішньої поверхні стегна.

Міостимуляція — послуга і для жінок, і для чоловіків. Сфера її застосування досить широка: спорт, краса і здоров’я. Не всі можуть собі уявити, скільки проблем можна вирішити за допомогою струму.

Чарівна казка

Зараз у продажу є дуже серйозні і професійні міостимулятори з Японії (наприклад, SuperBrainWasher Pro), вартість яких сягає кількох тисяч доларів. Такі прилади мають потужний 64 бітний процесор і підключаються до комп’ютера. Спеціальний програмний комплекс (входить в комплект), складений на основі самих останніх відомостей про будову і розвиток людського організму. Спочатку прилад тестує ваше тіло, на це йде досить багато часу, оскільки потрібно робити виміри багатьох ділянок тіла. Після автоматичної обробки результатів на комп’ютері, міостимулятор запам’ятовує програму майбутніх тренувань і вам залишається тільки в потрібний час включати вашого “тренера”.

В таких “крутих” миостимуляторах є дуже цікаві функції. Можна, наприклад, вибирати режим тренування – сила, нарощування об’єму м’язів, схуднення, витривалість і т. д. Багатьом власникам такого унікального приладу буде корисна функція IQ mode. Спеціальний еластичний пояс, в якому встановлені чутливі кварцові МІКРОХВИЛЬОВІ випромінювачі, одягається на голову. Апарат починає в прямому сенсі цього слова, тренування мозку. Як правило, за місяць тренування кількість нейронів мозку збільшується на 20-40%, при цьому фізичний обсяг мозку також збільшується. Правда є один побічний ефект: при інтенсивному рості мозку черепна коробка може не витримати і трісне. Вже було два випадки зловживання, коли мізки прямо вибухали й розліталися.

Сподіваюся, ви здогадалися, що інформація про супер миостимуляторах з Японії – прикол. А адже часто щось схоже можна прочитати в газетах і побачити по телевізору. Не варто вірити всьому, що вам так наполегливо намагаються довести продавці “диво тренажерів”. Для них головне-заробити гроші. Ви бачили ціну на міостимулятор, вона становить близько 200.е. (хороший відеомагнітофон), а електроніки там тільки на 10 баксів. Непоганий прибуток. Виробники міостимуляторів наживаються на людських проблемах, обіцяючи нечувані результати, однак ЧУДЕС НЕ БУВАЄ!!! Звичайно, не можна сказати, що міостимулятор марний. Він підтримує міцність м’язів, покращує кровообіг, зменшує застійні явища в організмі. Цей прилад швидше сприяє збереженню гарної фігури, ніж її коректує.

Накачані чоловіки зі стимулятором на пузі – не більше ніж красива картинка. Уявіть собі армрестлера або пауерліфтера, який готується до змагань з допомогою миостимулятора. Можна 100% стверджувати, що м’яза при дії електричного струму скорочуються не так, як при роботі в тренажерному залі. Не варто забувати і про зміцнення скелета (кісток) і сухожиль, у цьому міостимулятор вам не допоможе.

Отже, ось про що треба серйозно подумати перед покупкою миостимулятора:

1. Не продадуть вам підробку за 200.е., адже підробити документи зараз не проблема. А ви хіба фахівець з документації на такі прилади?

2. Обіцяється скорочення м’язів на 100% – це обман. Якщо ваша м’яз скоротиться в повну силу, від болю ви забудете своє ім’я, не кажучи вже про прізвища (згадайте м’язові судоми в басейні)

3. Як ви думаєте проходження струму через м’язи абсолютно нешкідливо? А чим на електричному стільці вбивають засуджених? – Струмом з величезним напруженням.

4. Щоб ефективно пропрацювати кілька груп м’язів міостимулятором потрібно стільки ж часу, скільки це займе у тренажерному залі.

5. Як же бути з десятками товстих книг по бидибилдингу і фітнесу? – Можете викинути їх у смітник, адже до миостимулятору додається буклетик з рекомендаціями по застосуванню…

6. Як бути з серцево-судинною системою та опорно-руховим апаратом – міостимулятор тут безсилий.

7. Знайдіть на форумах хоч кілька позитивних відгуків про дію миостимулятора.

Спортивні клуби і тренажери сьогодні в моді. Фізкультура корисна! Звичайно, якщо здоров’я дозволяє. Приємно після роботи попрощатися з колегами і відправитися покачати прес або годинку попрацювати з однодумцями на аеробіці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code