Морська капуста захищає організм від запалень

Морська капуста захищає організм від запалень

Вчені прийшли до висновку, що ламінарія є потужним антиоксидантом, який активно протистоїть руйнівній дії вільних радикалів.
Дослідникам з університету Флориди (США) вдалося виявити у морської капусти унікальні властивості. Вона не тільки не дає вільним радикалам руйнувати організм, але ще й гальмує окислювальні процеси, а речовини цієї водорості блокують запальні захворювання.
На думку вчених, ламінарія здатна допомогти при таких захворюваннях, як артрит, рак простати і проблеми з серцем.
Експертам вдалося виділити з морської капусти сполуки, що володіють прямим антиоксидантною дією. Вони активно працюють проти вільних радикалів, що ушкоджують клітини багатьох органів, у тому числі і простати.
Вживаючи ламінарію регулярно, можна знизити ризик раку простати. Хороший приклад – чоловіче населення Азії, практично не болеющее простатитом. В основному меню азіатської кухні числиться морська капуста. А практичні британці давно випускають хліб з ламинарией, і кажуть, що він досить популярний – адже завдяки йоду морська капуста є потужним афродизіаком.
Плюс до всього, ламінарії блокують розвиток і інших запальних захворювань в організмі. До них відносяться радикуліт, артрит і т. д.
Читай також: Корисні властивості морської капусти
До слова сказати, ламінарія – це ідеально збалансований природний комплекс, який складається з майже сорока вітамінів, мікро – і макроелементів. Морські водорості здатні допомогти трохи не при будь-яких розладах організму – за порушення в роботі центральної нервової системи, зниження розумових і фізичних можливостей, при проблемах з травленням і обмінних процесів, захворюваннях дихальної і серцево-судинної систем, дисфункціях імунної системи. І це ще не весь список корисних властивостей ламінарії.
Профілактична та лікувальна доза морської капусти невелика: досить з’їдати по 2 чайн. ложки водорості в день. Вона може бути у вигляді салату, маринованої, консервованої або сухому вигляді (суха ламінарія продається в аптеках).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code