Нікотиновий пластир: чим довше – тим краще?

Нікотиновий пластир: чим довше – тим краще?

Американські дослідники довели: нікотиновий пластир набагато ефективніше, якщо його застосовувати тривало набагато довше, ніж написано на упаковці.

Виробники нікотинових пластирів пропонують використовувати свій продукт протягом 8 тижнів, тоді як збільшення цього терміну в три рази дає більш відчутний ефект. Якщо користуватися пластиром 24 тижні, розставання з курінням проходить набагато легше навіть після рецидивів, до того ж тривале використання дозволяє подовжувати термін перерв у палінні.

Висновки дослідження такі: нікотинові пластирі позитивно впливають на відвикання курців від сигарет, до того ж використання пластиру істотно скорочує можливість рецидиву.

До дослідження залучили 568 осіб, які на момент дослідження курили вже не менше року, а добова доза тютюну становила 10 і більше сигарет.

Ті, хто провів з пластиром 24 тижні, кидали палити на 50% частіше, ніж ті, хто користувався пластиром 8 тижнів, а після ще 16 тижнів отримували пластир-плацебо. Слід зазначити, що 8 тижнів – це термін, який офіційно рекомендує виробник нікотинових пластирів.

За підсумками дослідження 31,6% досліджуваних, які отримували продовжене лікування, не торкалися до тютюну протягом 7 днів. Тих, хто проходив звичайне лікування і не курив, 7 днів виявилося лише 20,3%. Понад 19% тих, хто носив нікотиновий пластир 24 тижні, відмовилися від тютюну на час усього дослідження. При стандартному використанні пластиру відмовилися було 12,6%.

До того ж більш тривале носіння пластиру дозволяла робити великі перерви між сигаретами, а так же простіше переносити рецидиви.

Вчені зробили висновок, що багатьом курцям необхідно більш тривале використання нікотинового пластиру для того, щоб подолати можливі зриви і знову повернутися на шлях відмови від тютюну.

Так, по закінченні року повна відмова від куріння був практично однаковий в обох групах. Однак серед тих, хто так і не кинув палити повністю, набагато більш вражаючі результати виявилися в групі, яка приймала тривалу терапію. У цій групі відмова від куріння більш ніж на 7 днів зустрічався набагато частіше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code