Ніж хрещенська вода цілюща?

Ніж хрещенська вода цілюща?

19 січня відзначається Хрещення Господнє. В цей день у всіх храмах проводиться святкове богослужіння та святиться вода. Хоча є думка, що святий вона стає не від прочитаних над нею молитов, а від особливих трансформацій в магнітному полі Землі, завдяки яким цілющою силою насичується абсолютно вся вода на планеті – і набрана з ополонки, і освячена в храмі, і навіть налита з водопроводу. А що з цього приводу думають вчені?

 

Що це за свято?

Хрещення Господнє відзначається в пам’ять про день хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Традиційно в цей день проводяться богослужіння у відкритих водойм: на замерзлій річці або озері лід прорубается у вигляді хреста, священик читає над ополонкою молитву і тричі опускає у воду хрест.

Втім, етнографи стверджують, що це свято був відомий і шанований слов’янами ще в дохристиянську епоху. У ті далекі часи язичництва люди теж приходили до річки, співали обрядові пісні і занурювалися у воду, тому що вірили, що вода в цей період володіє особливими властивостями. Тільки такий воді під силу вигнати з людини всі хвороби і обдарувати його неабияким здоров’ям.

 

Дійсно хрещенська вода – цілюща?

Той, хто хоч раз побував на святі Хрещення і набрав у пляшку святої водиці, напевно помітив, що вона довгий час залишається прозорою, без цвілі і осаду. У чому ж справа? Може, виною всьому іони срібла, які знезаражують освячену в храмі воду? Недарма ж священики під час богослужіння наливають воду в срібний посуд і опускають в неї срібні хрести.

Але виявляється, що іони срібла тут ні при чому, вважають українські вчені – професор Курик і кандидат фізико-математичних наук Жуков з Українського інституту екології людини. Протягом п’яти років вони вивчали властивості водохресної води і порівнювали їх з властивостями звичайної питної води.

 

Експеримент українських вчених

В ході експерименту вчені взяли кілька проб води з одного і того ж церковного колодязя. Перша проба була взята в грудні, друга – на початку січня, а третя – вранці 19 січня, у день Хрещення. Додатково вчені провели серію вимірювань штучно структурованої води і води, взятої з бювету.

Для вивчення впливу води на людський організм вони вибрали метод електропунктурної діагностики, яка дозволяє оцінити енергетичну активність того чи іншого органу і організму в цілому. Енергетичні показники добровольців, які брали участь в експерименті, заміряли на спеціальному апараті до і після прийняття води. У перерві між вимірами випробуваний випивав дрібними ковтками 150 мл води. Через півгодини виміри повторювалися і фіксувалися вченими. Так от, питна вода, набрана з церковного колодязя в кінці грудня – початку січня, не чинила ніякого впливу на організм людини. Такий же дотримувала нейтралітет і вода з бювету. А ось водохресна вода, набрана 19 січня того ж церковного колодязя, різко підвищувала біоенергетичну активність організму. Причому цей феномен вчені реєстрували з 2003 по 2007 роки на різних піддослідних.

Що ж стосується штучно структурованої води, то вона теж підвищувала енергетичну активність людського організму, однак через три місяці після початку експерименту структурована вода втрачала свої цілющі властивості, а водохресна зберігала їх цілий рік!

 

У чому секрет водохресної води?

Знайти пояснення феномену хрещенської води сучасній науці поки що не вдалося. Хоча є кілька гіпотез, згідно з яким секрет хрещенської води криється в її особливій структурі, яка змінюється під впливом магнітного поля Землі, що відхиляється від норми 19 січня. Завдяки цьому вся вода на планеті намагнічується.

Професор Бєльський, фізик-експериментатор, впевнений, що водохресна вода має цілющі властивості завдяки інтенсивним сплесків потоків нейтронів, які трапляються напередодні Хрещення, – з 17 по 19 січня. За даними вченого, в ці дні потоки нейронів з нез’ясовних причин перевищують фонові рівні в 100-200 разів.

А далекі від науки містики стверджують, що водохресна вода насичується особливої космічної енергії, яка опускається на Землю в момент проходження планети по особливою траєкторії до Сонця та центру Галактики. В ніч з 18 на 19 січня Земля знаходиться в космічному просторі особливим чином, завдяки чому між центром нашої планети і центром Галактики утворюється щось на зразок енергетичного каналу, по якому і йде космічний потік, структурирующий всю земну воду.

 

Як лікуватися водохресною водою

Яку з перерахованих гіпотез слід приймати на віру, сказати складно. Головне, що водохресна вода має цілющу силу, яку ми з вами можемо використовувати на благо свого здоров’я. Для цього можна приймати її всередину в якості профілактики від всіх хвороб (по ковтку натщесерце), а можна вмиватися нею і натирати все тіло.

Священнослужителі радять окропляти цією водою їжу, а під час хвороби приймати як ліки по столовій ложці щогодини.

Автор: Ірина Волинська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code