Наскільки сумісні чоловік і домашнє господарство?

Наскільки сумісні чоловік і домашнє господарство?

Жінки, які звинувачують своїх чоловіків в ліні з-за того, що ті нічого не роблять по дому, просто не знають про те, що мозок чоловіків по-іншому реагує на безлад. Посилаючись на дослідження нейробіологів і випадки із власної практики, сімейний психоаналітик Майкл Гаріан написав книгу під назвою «Про що він думає? Як насправді працює чоловічий розум».

У книзі автор стверджує, що не можна недооцінювати вплив біологічних механізмів на чоловіча поведінка. Він пише, що в мозку чоловіків утворюється менше окситоцину і серотоніну, які сприяють заспокоєнню. Тому, щоб розслабитися, втомленому чоловікові необхідно «відключитися» — ось чому він бере пульт від телевізора і падає на диван.

«Мозок чоловіків сприймає менше деталей, ніж жіночий», — пише Майкл Гаріан. Тому чоловік зовсім інакше реагує на безлад у домі, часто не помічаючи його. І йому абсолютно не заважає невытертая пил. Крім того, чоловічі гормони, в першу чергу тестостерон, змушують його прагнути до суперництва і ієрархії, щоб довести власну значущість.

Тому чоловік ототожнює себе з роботою в набагато більшою мірою, ніж, скажімо, з оздобленням всередині будинку. Але, якщо іноді чоловік пересилить себе і допоможе дружині по господарству, від цього виграє вся сім’я.

Прибирання з татом — на користь дитині.

Американські вчені встановили, що діти, які разом зі своїми батьками беруть участь у домашніх справах, набагато краще адаптуються в сучасному суспільстві. Як правило, у таких дітей більше друзів в порівнянні з тими, чиї батьки нехтують господарськими обов’язками. У них також менше проблем в школі, вони не схильні впадати в депресію.

«Коли чоловіки виконують домашню роботу, діти вчаться працювати в колективі, кооперуватися і вбирають демократичні сімейні цінності», — коментують цей факт психологи. До речі, і жінки в цьому разі почувають себе краще. Вони сприймають допомогу по будинку як знак уваги до їх проблем, що сприяє налагодженню сімейних відносин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code