Навіщо чоловікові треба одружуватися?

Навіщо чоловікові треба одружуватися?

Я не знаю однозначних і достовірних, аргументованих та логічних причин, чому чоловікові треба одружитися. У мене є лише роздуми з цього приводу, але, мені здається, я знайшов відповідь на питання – навіщо?

Стаття не для тих, хто вже вирішив окільцюватися і точно знає, що йому це треба. Пишу для чоловіків, що розмірковують, думаючих, які бажають знати і діяти усвідомлено.

Найпоширеніші і озвучувані чоловіками причини для одруження це: бажання частого сексу, вірування, що сім’ю треба мати, наполегливість жінки (ультиматум, або женись або розлучимося), по любові, по дурості, ну і всі одружуються, я що, гірше чи що?

    

Всі ці доводи не дуже переконливі. Наприклад, ілюзією є бажання частого сексу в шлюбі. Поки молодий чоловік домагається дівчину і пристрасно хоче, думає, що шлюб дозволить йому займатися цією приємною справою кожен день. Але, по-перше, таке вірування нагадує ставлення до улюбленої їжі, він дуже любить банани, оскільки, їсть їх не часто, бажання сильно, але ось вирішує купити собі 20 кілограм бананів і з’їсти їх, проковтнувши 10-15 штук, розуміє, не в бананах щастя, з’ївши все куплене, усвідомлює, що банани тепер ненавидить.

По-друге, багато жінок зовсім не такі пристрасні у повсякденному житті, як в дошлюбний період, секс їм потрібен, але не кожен день, і при певних умовах, треба залишатися таким же пристрасним шанувальником, романтичним і без претензій, інакше, в плотських задоволеннях може бути відмовлено.

По-третє, «наївшись» цією жінкою чоловік розуміє, що є багато гарних і сексуально привабливих інших дівчат, яких він ще не пробував, дружина йому стає не так цікава в ліжку, як раніше. Тому одружуватися, із-за сексу дуже нерозумно, це всього лише важлива причина для шлюбу, але одна з багатьох, і далеко не головних.

Просто вірування – треба завести сім’ю, це соціальна установка, внушенная товариством, може бути, батьками, якщо у них була успішна і дружна сім’я. З одного боку це не найгірша соціальна установка, але не факт, що хороша сім’я батьків є безумовною запорукою вдалого шлюбу чоловіка, що виросла в такій сім’ї. Будувати своє щастя на одному лише віруванні, що одружуватися треба просто, оскільки у інших людей це вийшло добре, не дуже далекоглядно. Всі люди різні, якщо одні створені для сім’ї, то інші для скандалів і розлучення. Тому, підозрюю, що одного вірування мало.

Одружитися за наполяганням жінки, це зовсім не розумно. Приймати рішення під загрозою ультиматуму – одружуйся, або я від тебе піду (сексу більше не отримаєш), це не вчинок відповідального чоловіка.

І так, навіщо ж?

Звичайно, дуже важливо знати, що в шлюбі може дати чоловікові жінка. Але якщо перераховувати вигоди сімейного життя, то завжди знайдуться аргументи на користь того, що секс, турботу, відчуття значущості, і т. п. чоловік може отримати і поза шлюбом. Особливо, якщо у нього є улюблена справа, гроші, соціальний статус і голова на плечах, жінки гідних і благополучних люблять.

Є інше міркування. Одружуватися треба тоді, коли, крім вигод шлюбних відносин, є розуміння, чого чоловік може дати жінці, дітям, яку хоче створити сім’ю.

 

Для свідомого і правильного рішення необхідно подумати про свою місію, сенс життя. Що хорошого залишиться після тебе для людей? Відкриття, результати улюбленої справи, може бути, добре виховані діти, генії? Що можеш їм передати? Є чим поділитися? Які вони побачать відносини в родині? Захочеться їм потім мати таку ж? Якщо чоловік майстер у своїй улюбленій справі, бізнесі, спорті, науці, то він може вкласти сили в сім’ю і створити щось досконале, втілити ідею в реальність. Головне, знати свій сенс життя і розуміти, як сім’я вбудовується в його місію, є її частиною.

Якщо чоловік не бачить сенсу в своєму житті, не сформулював його, думаю, одружуватися йому рано, або взагалі не треба, оскільки, поки немає відповіді на головне питання – навіщо тобі життя, як ти нею вирішив розпорядитися, важко знайти відповідь, навіщо тобі сім’я, що ти можеш їй дати?

Частіше буває так, молоді люди не знають і не замислюються, які стосунки вони хочуть побудувати, чи потрібна сім’я. Секс, наприклад, потрібен, а сім’я поки немає. Мудрі дівчата підказують: не думай про це, все, що мені потрібно, я візьму сама, ти, головне, не опирайся – одружуйся. Після чого, виявляється, що давати то новоспеченому чоловікові нічого, та й не планував він цього. Може пора почати думати?

Одруження – це виклик, нова вступна в житті. Чи ти зможеш бути відповідальним чоловіком? Тобто, не на словах, а на ділі створювати якісні, світлі, радісні відносини? Платити за них грошима (готовий заробляти), часом, енергією? Іноді, відповіді на ці питання мотивують, почати створювати бізнес, побудувати будинок, отримати нові знання, навички, вміння, стати багатим. Тільки треба, знову-таки, знати – заради чого? Який в цьому сенс

І останні, також не маловажне – одружитися стоїть на такій жінці, заради якої ви готові йти вперед, розвиватися, багатіти, отримувати високий соціальний статус, і все це приносити кому? Правильно – їй! І не тому, що ви хочете отримати секс, увагу, турботу, а в першу чергу, тому, що хочете дати любов, увагу, турботу. Якщо готові, і твердо знаєте, навіщо треба одружитися, тоді вперед!

Хороших сімей повинне бути більше, почніть з себе, покажіть приклад іншим!

Автор: В. Р. Пічугін

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code