Навчившись їздити на велосипеді, ми вже ніколи не втратимо цей навик

Навчившись їздити на велосипеді, ми вже ніколи не втратимо цей навик

Чому, навчившись їздити на велосипеді, ми вже ніколи не втрачаємо цього навику? На це питання спробували відповісти вчені з університетів Нідерландів, Англії, Італії і США. В ході своєї роботи, результати якої були опубліковані в липневому випуску журналу Nature Neuroscience, вони виявили ключові нервові клітини в мозку людини, які контролюють формування спогадів про придбаних моторних навичках, таких як їзда на велосипеді, катання на лижах або поглинання їжі за допомогою паличок.

Коли людина вчитися чому-небудь новому, наприклад їзді на велосипеді, його мозочок відіграє при цьому дуже важливу роль у координації рухів. Команда дослідників з університету Абердіна, Нідерланди, Лондон, Англія, Турина, Італія, і Нью-Йорка, США, працювала над проблемою зв’язку між нервовими клітинами в мозочку і прийшла до цікавих висновків. Вони виявили, що один певний вид нервових клітин, званий проміжними нейронами молекулярного шару, контролює електричні імпульси, що виходять з мозочка. Ці клітини перетворюють електричні сигнали в код, який відкладається в інших областях мозку у вигляді спогадів.

«Нам було цікаво дізнатися, як спогади кодуються в мозку. Ми з’ясували, що існує вид клітин, який структуризирует виходять з мозочка сигнали і утворює певний код, який залишається в пам’яті після освоєння людиною нового моторного навички», – розповів автор дослідження доктор Бенкет Вульф (Peer Wulff). Вчені вважають, що результати їх праці можуть бути корисними в створенні приладів, здатних імітувати нормальну роботу мозку, і це допоможе страждають такими порушеннями, як розсіяний склероз або інсульт.

«Якщо ми будемо знати, як працює здоровий мозок і як він переробляє інформацію, ми зможемо створити ортопедичні засоби, які будуть виконувати функції мозку, порушені у пацієнтів, які перенесли інсульт, або хворих на розсіяний склероз», – вважає професор Вульф. «Результати нашої роботи дуже важливі тим людям, яких цікавить, як мозок людини переробляє інформацію, формує і зберігає спогади. Одного разу ці знання приведуть до створення ортопедичних пристосувань іншими вченими», – уклав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code