Найбільш небезпечні професії

Найбільш небезпечні професії

Сумний факт: щорічно від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань помирає два мільйона чоловік — в протилежність всього 650 тисяч, що гинуть у військових конфліктах.

В цілому по світу найбільш небезпечними вважаються професії в сільському господарстві, гірничодобувній промисловості та будівництві. За даними Бюро трудової статистики США, тільки у 2000 році на своїх робочих місцях померло 5915 осіб — включаючи і тих, кого серцевий напад застав прямо за столом.

Найнебезпечнішою була визнана професія лісоруба — 122 смертельних випадки на 100 тис. працівників. На друге місце потрапили моряки риболовного флоту, на третє — пілоти цивільної авіації з рівнем смертності 101 на 100 тис. Хочемо відразу заспокоїти: практично всі загинули в авіакатастрофах пілоти сиділи за кермом невеликих літаків, а не пасажирських авіалайнерів.

Працюють зі сталевими конструкціями будівельники і гірники посіли відповідно четверте та п’яте місця, хоча рівень смертності в обох професіях був менше половини рівня смертності лісозаготівельників.

Незалежно від роду занять, третьої з найбільш поширених причин смертності на виробництві виявилося вбивство: 677 смертельних випадків. У 2000 році було вбито п’ятдесят поліцейських. Зате продавців — аж 205 чоловік!

Друге місце серед причин смертності зайняли падіння з висоти — 12% від загального числа. Головні жертви тут — покрівельники та монтажники-висотники.

Найпоширенішою причиною смертності на роботі опинилися дорожньо-транспортні пригоди, частка яких у загальній кількості становила 23%. Як з’ясувалося, навіть поліцейські мають велику ймовірність померти за кермом, ніж від рук вбивці.

Найнебезпечнішою з рідкісних професій вважається робота краболова в Беринговому морі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code