найцікавіші сексуальні фантазії

найцікавіші сексуальні фантазії

Втілення сексуальних фантазій у подружньому житті – спосіб зробити інтимні стосунки феєричними. Доктор Чирта Бакши (Dr. Chirta Bakshi), сексолог з Центру Сексуального Здоров’я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK), стверджує: “Сексуальні фантазії присутні абсолютно у всіх людей. І щастя в інтимних стосунках подружжя залежить лише від того, чи можуть вони поділитися своїми думками з партнером і здатна партнер цілком підтримати близьку людину. Якщо подружжя зуміють досягти компромісу і балансу в цьому питанні, то проблем в їх інтимного життя ніколи не буде”.

Експерти перерахували декілька найцікавіших (на їх думку) сексуальних фантазій, про яких раніше мало хто говорив.

– Багато пар мріють під час інтимних ігор взяти кубики льоду, які будуть танути на розпалених тілах партнерів. Експерти запевняють, що такий “обмін теплом” загострює чутливість і підвищує сексуальне бажання.

– Деякі жінки зізналися, що найбільше їх збуджує… одягнений партнер. Вони стверджують, що порушення відчувається гостріше, якщо партнери лежать на ліжку одягнені. Навіть чоловіки зізналися, що вони в захваті, коли жінка повільно розстібає гудзики або просто проводить рукою по їх тіла через одяг.

– Деякі чоловіки хочуть зайнятися сексом… в примірочних. Експерти стверджують, що в цьому випадку партнерів найбільше збуджує страх бути спійманими в громадському місці. А також усвідомлення того, що хтось стоїть за дверима і чекає своєї черги. Крім цього, сексологи підкреслюють, що швидкий секс (навіть у громадських місцях) додає родзинку подружнім відносинам.

– Ніщо не може зрівнятися з сексом на… повітряній кулі! Так вважають багато подружні пари, які мріють зайнятися любов’ю саме у повітрі. Експерти стверджують, що найбільше задоволення пари отримують від усвідомлення того, що вони бачать весь світ, але ніхто не бачить їх і не знає, чим вони займаються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Почему металлопластиковые окна такие популярные

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Маніпуляції: 11 найбільш відомих тактик і як їм протистояти

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Корисні властивості бананів і що про них ще потрібно знати

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

Топ-10 найбажаніших жінок у світі

No Comment

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code